Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lesz most azokkal, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz most azokkal, akinek nem tetszik a súlyfelesleg?

Figyelt kérdés

A kényszerű szoba fogság alatt jól felhíznak a lányok. A stressz miatt is sokan esznek. Ismerek olyat, aki már most 5 kiló plusznál jár. És hol van még a vége...?

Mi lesz most azokkal a fiúkkal, akik úgy állnak hozzá, hogy mindegy, csak túlsúlyos ne legyen? Önkéntes cölibátust vállalnak? Vagy beérik azzal, ami jut?



2020. márc. 26. 10:47
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
12%
Legalább a kövérebb férfiaknak is lesz esélye valakinél talán és nem lesz az ami most van... Bár ki tudja. Mondjuk mióta depressziós vagyok inkább fogyok, igaz csak lassan.
2020. márc. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
82%
Aki felhízlalja magát az csak kifogást keres,meg igénytelen,aki akarja tud sportolni meg nem kell csokika,chipske,nem kell vajaskenyér hanem minőségi makro es mikro tápanyagokat bevinni.
2020. márc. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
92%

Én nem sokat mozgok otthon, mert a tornánál kevés unalmasabb dolgot tudok elképzelni. Edzőterembe se járok, nekem a négy fal között mozogni kínzás. Cserébe túrázni járok hétvégente és ilyenkor 25-35 kilométereket megyek, mászok, tehát edzőterem vagy torna nélkül is jó formában vagyok.

Sétálni kijárok most is a környéken, napi egyszer, de ennyi. Viszont a bezártság miatt nem nagyon van étvágyam és csak napi 2x eszem, kevesebbet, mint alapból szoktam. 2 hete nem mozdultam ki, azóta csak fogytam :D

2020. márc. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
88%

Én eddig 15 kg mínusznál járok csak otthoni edzéssel, ha én le tudok adni a dagadt valagamból, akkor a lányokat se kell félteni.


Improvise. Adapt. Overcome.

2020. márc. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
86%

Úszni nem tudok most eljárni, de ettől függetlenül minden nap edzek, ahogy eddig is. Sőt, az itthoni edzésekre sokkal több időm van, így többet is csinálom őket.

Enni ugyanannyit eszek, viszont több vizet iszom és többet alszok. Vannak dolgok, amik zavarnak a jelenlegi helyzetben, de messze nem vagyok stresszes. Sőt, kifejezetten nyugodt. Nem kell ide-oda menni, az összes időmet úgy osztom be, ahogy szeretném.

Felesleges aggódnod, akinek fontos az egészsége és alakja, az továbbra is tenni fog érte.

20/L

2020. márc. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
94%

Egyébként a kérdésed miatt direkt megnéztem, és március 15-e óta két kilót fogytam (58-ról 56-ra).

20/L

2020. márc. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
91%
Hahah én eddig csak edzegettem mert későn értem haza, de így...4kor lecsukom a laptop-ot és kezdek is neki az edzésnek :D
2020. márc. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
93%

"Ismerek olyat, aki már most 5 kiló plusznál jár."


Igen? És ezt honnan veszed? Le mérted őt vagy mi? Eleve hamis az állítás mert egy hét alatt 1 vagy 1,5 kilogrammot lehetséges hízni. És még csak 2 hete vagyunk karanténban.

2020. márc. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
93%

Tudod kérdező, vannak emberek, akik nem csak a zabálással tudják lefoglalni magukat, hanem dolgoznak (akár otthonról), tanulnak, vannak hobbijaik stb. Nem mindenkinek zabálásból áll a napja.

Egyébként meg kirándulni lehet menni, otthon ezerféle gyakorlatot lehet csinálni, tehát csak az fog elhízni, akit egyébként sem érdekel a súlya. És szerinted miért csak a nők? A férfiak talán nem? Most aztán számítógépezhetnek egész nap az incelkék, amíg tömik a fejüket.

2020. márc. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
93%

Pont nem értem, ki hízna. Hát nem spórolni kéne a pénzzel, kajával?


Azt mondtam épp a tesómnak, hogy mire lát legközelebb, fel sem fog ismerni. Egyedül élek, és nincs autóm. Ez megmagyaráz mindent, de kifejtem.


Eddig 2-3 naponta mentem le a boltba, és így tudtam venni junk food-ot is. Mert ha holnapután lemegyek, elfér a szatyorban. Na de így, hogy heti egyszer megyek le, és kézben hozom haza? Inkább tejet veszek kóla helyett. Magvakat csipsz helyett. A fagyasztóban nem fér el a fagyi, van helyette rengeteg fagyasztott zöldség, gyümölcs. Sőt, egy rakat fehérjeporom is van, ha lusta lennék főzni.


Plusz eddig nem voltam nagy mozgós, amúgy is itthon ültem, de a munkám miatt sokat mászkáltam. Most felpattantam a szobabicajra, és rákerestem pár gumiszalagos workout-ra.


Biztos lesznek olyanok, akik híznak, én is stresszevő vagyok, de ez olyan stressz, amikor nem vagyok éhes.

2020. márc. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!