Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Titeket zavar ha van egy kis...

Titeket zavar ha van egy kis súlyfelesleg egy lányon?

Figyelt kérdés

Ápoltan járok suliba, átlagosan nézek ki,hosszú barna hajam, barna szemem, kb 175 cm magas vagyok.Mindenkivel jóba vagyok az osztályba, de van két srác aki nagyon tetszik. Ők véknyabbak nálam,ami biztosan taszítja őket. Az egyik srác futó meg ilyesmi, szóval sokat edz,de vele nagyon sokat dumálgatunk kb. 2 éve.Szünetben odajön beszélgetni, órán észreveszek hogy engem néz.De van rajtam némi súlyfelesleg.nem vagyok szétfolyva csak husibb vagyok mint a többiek. Emiatt úgy gondolom hogy a srácok soha nem fognak rám nőként tekinteni csak haverként.

Srácok, titeket zavar egy kis súlyfelesleg?

17/L



2013. szept. 19. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit takar a kis súlyfelesleg?

Amúgy meg aki tetszik annál nem.Amúgy meg nem érdekel,hogy ki kövér és ki nem

2013. szept. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Személy szerint imádom! :) Meg hát ha az nincs , mit fogjak rajta? :)
2013. szept. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
A "kis felesleg" lányoknál 5-20 kiló közt bármit jelenthet..
2013. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha futó és zavar a súlyfelesleg miért nem csatlakozol hozzá?

Mindjárt meglenne a téma és a problémádat is tudnád kezelni.

2013. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem lenne rossz ötlet, de iszonyat gyenge vagyok, nem bírok 10 percnél tovább futni :\ szégyelném hogy ő fut nagy keményen én meg meghalva leizzadva loholok utána :D
2013. szept. 19. 22:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld magad, senki nem kezdi profin! Ő sem fog kiröhögni, hidd el. Én sokáig azért nem mertem kondiparkba menni, mert csak fiúk jártak oda és féltem, hogy kiröhögnek, aztán egyszer rávettem magam, és nagyon segítőkészek voltak.
2013. szept. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Találd meg azt a tempót, amit minél hosszabb ideig tudsz tartani. Én se úgy kezdtem, hogy egy huzamban kilométereket nyomtam le, hanem azt mondtam, hogy eddig és ebben a tempóban, de azt folyamatosan. A távot folyamatosan (naponta) növeltem és most már egész jól megy.


Azt pedig ne szégyelld, hogy tenni próbálsz valami ellen, ami nem tetszik! Az szerintem nagyobb szégyen, ha nem veszel valamiről tudomást.

2013. szept. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!