Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lesz most azokkal, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz most azokkal, akinek nem tetszik a súlyfelesleg?

Figyelt kérdés

A kényszerű szoba fogság alatt jól felhíznak a lányok. A stressz miatt is sokan esznek. Ismerek olyat, aki már most 5 kiló plusznál jár. És hol van még a vége...?

Mi lesz most azokkal a fiúkkal, akik úgy állnak hozzá, hogy mindegy, csak túlsúlyos ne legyen? Önkéntes cölibátust vállalnak? Vagy beérik azzal, ami jut?



2020. márc. 26. 10:47
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
92%
És mi lesz azokkal a ferfiakkal, akik a karantén alatt vedelik a sört? 🤣
2020. márc. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
23%
A kövér nők pulykulnak a kérdésed hallatán.
2020. márc. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanúgy eljarok futni a környéken, ahogyan eddig is tettem.
2020. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
23%

#12


Általában 500%-os árréssel megpakolva.

2020. márc. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
90%

Ki nem szarja le, mi lesz velük? Szerinted, majd pont ezek érdekelnek?

Nálam is előjött az unalomevés, 2-3 kg plusz, és többet nem akarok, inkább leadnám, de mikor mondtam, hogy híztam, a párom válasza az volt, hogy nem eleget, még lehetne...

De neki ugyanúgy azt mondtam, nem érdekel, hogy ő mit akar, ahogy azok se, akiknek nem tetszik...

2020. márc. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
86%
Én piálni kezdtem, az rosszabb. :D Amúgy nagyon cuki provokálós kérdés.
2020. márc. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
19%
Egyáltalán nem látom hátrányát a karanténnak,bulikon kívül ugyan úgy lehet mindent csinálni! Több a házibuli ennyi!
2020. márc. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
88%
Csak azok a lányok híznak el akik lusták. Otthon is lehet tornázni, edzeni különböző videókra. Szóval ez csak jó kifogás a lustaságra. Nőként írom.
2020. márc. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
90%

Miért híznának?

Nekem például sokkal több időm jut most mozogni, mint egyébként, hála az itthonmaradásnak. :)

N

2020. márc. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
88%

1. Nem kell halálra zabálni magadat otthon (sokaknak nincs is most erre pénze...)

2. A parkban ki lehet menni futni, sétálni.

3. Otthon is lehet edzeni. Én is ezt csinálom már évek óta. Eddig még nem panaszkodtak az alakomra.

2020. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!