Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom ilyennek a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom ilyennek a mai lányok nagyrészét?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek, de 90% ba azt tapasztalom, hogy a férfiaktól mindent elvárnak. Legyen humoros, legyen egzisztencia, ők semmit nem tesznek hozzá csak annyit , hogy jól néznek ki , és azzal minden le van tudva. Már nagyon elszomorít a helyzet . Aki nem ilyen az meg általában foglalt , vagy nem ismerem.

2020. márc. 26. 21:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%

Ez annyira nem igaz, attól még, hogy te belefutottál pár ilyen csajba, nem mind ilyen.

Én imádok nagyokat beszélgetni, csinosnak is tartom magam, humoros is vagyok és sosem akartam csak egy csini pofi lenni egy pasi mellett sem.

Egyszer fent voltam tinderen és pont fordítva volt, a legtöbb pasi nem tudott kommunikálni, hanem csak egy jó nőt kerestek aztán ennyi.

Éveket dumáltam egy pasival, majd annyival letudott, hogy sajna van egy közelebbi csaj és inkább vele ismerkedik.. :D Annyit nem értem, hogy eljöjjön hozzám, majd persze megbánta, mert az a csaj 3 szónál nem tudott többet mondani, írni így persze visszatáncolt hozzám..

Tehát erről ennyit, nem mindig a nők a sz.rok. :)

Te meg szedd össze magad, ne szomorítson el ez a helyzet, mert rengeteg nagydumás lány van, remélem majd találkozol ezzel a réteggel is.


23/L

2020. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom mert én nem foglalkozom más lányokkal. Én csak azt tudom, hogy én nem ilyen vagyok. Azt várom el egy férfitől, amit én is tudok nyújtani.
2020. márc. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
56%
#11 Hellllóóóóóó! :D
2020. márc. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
91%

"jól néznek ki, és azzal minden le van tudva "

Ezzel teljesen egyetértek, viszont ez a férfiak hibája. A férfiakat nem érdekeli ha egy jó csaj nem intelligens, kedves vagy ha ostoba, hisztis, pénzéhes,mert mindenki egy cicababára vágyik, az már mellékes, hogy az életed csak megkesírti.

Utálom ezt olvasni, hogy a nők elvárásai a lehetetlenek... A férfiak tehetnek erről, mert a külsőségekre adnak csak, és után csodálkoznak hogy mindig milyen undorító személyisége van a nőjüknek... Túl kéne lépni ezen, hogy csak a külsőt nézitek, vagy ha ezt nem tudjátok elengedni akkor legyetek tisztában azzal is, hogy a jó nők nem biztos, hogy belsőre is jók...

2020. márc. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%
Ja, hogy neked csak az számít, hogy a lány jól nézzen ki. No comment.
2020. márc. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is így tapasztalom ☹️
2020. márc. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
A ferfiak tehetnek rola,h barmit megtehetek veluk kapcsolatban,mert jol nezek ki. Takarit,bevasarol,cipeli a cuccom,minden szerelest megcsinal otthon. Mondjuk en eleg sokat dolgozok.
2020. márc. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
42%
Tartalmas beszélgetések 😂 az az incel duma
2020. márc. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Igazából a pasiktól is első sorban azt várják el, hogy nézzenek ki jól. Átlagos csajok nem érik be átlagos pasikkal. Az első szűrőn át se megy a másik fél enélkül (értsd, szóba sem állnak veled) 27 év alatt legalábbis ezt látom.

És tényleg, a legtöbben nem tudnak sokat felmutatni. Ők maguk elvárják a férfiaktól a régimódi dolgokat (ő teremtse meg a családi fészket, lehessen rá felnézni, udvaroljon, kezdeményezzen), de közben bennük meg a modern kori felfogás lakik #foodie, #travellover illetve "szeretek enni meg aludni" (igen, ez utóbbi rengeteg lánynak ki van írva társkereső oldalakon, és persze, nem őket kell keresni, de amikor ez a "piac" 15-20%-a, akkor el kell gondolkozni)


A lányokat a modern társkeresők túlértékelték. Mindegyiknél tömött pasi sorok állnak, ők meg keresik köztük a szőke herceget. Annyi a probléma, hogy belőlük 100 lányra 5 jut, de legalább 70 nem éri be kevesebbel.

2020. márc. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
11%
Rosszul látod. Nem a mai lányok nagy része ilyen, hanem minden lány.
2020. márc. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!