Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom ilyennek a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom ilyennek a mai lányok nagyrészét?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek, de 90% ba azt tapasztalom, hogy a férfiaktól mindent elvárnak. Legyen humoros, legyen egzisztencia, ők semmit nem tesznek hozzá csak annyit , hogy jól néznek ki , és azzal minden le van tudva. Már nagyon elszomorít a helyzet . Aki nem ilyen az meg általában foglalt , vagy nem ismerem.

2020. márc. 26. 21:06
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
40%

Hol keresel? Lehet,hogy nem az insta celebek után kéne futkorászni.

Egyetemre járok,jól öltözöm,csinosnak,aranyosnak,kedvesnek és intelligensnek tartanak. Vannak céljaim és terveim. Ezek mellett vannak különböző hobbijaim is. Beszélőkémet is dicsérik. Szóval vannak normális lányok is.:)

2020. márc. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
47%
Ma gyakorlatilag minden csaj előtt tömött sorok várakoznak, és nem csak a fullos, hanem az átlag(alatti) csajok esetében is ez a helyzet ☹️
2020. márc. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
66%

Nem azt mondom, hogy a 90%, de a többség ilyen. Aki kicsit is nyitott szemmel jár és nem próbálja egy nemi harcra kihegyezni a dolgot, az ugyanezt mondja. Nekem rengeteg férfi és nő (!) ismerősöm is egyetért ezzel. Sőt, több nőtől is hallottam már, hogy gondban lennének, ha férfiként kéne ismerkedniük, mert egyszerűen kevés érdekes, komoly vagy belsőre rendben lévő nőt látnak, férfiként meg sok elvárásnak kéne megfelelniük.


Az a baj, hogy itt sok nő támadásnak vesz mindenféle ilyen kijelentést. Pedig ez felesleges. A tények viszont azok, hogy általában a társaságok középpontjában férfi áll, több a férfi humorista és amíg a nőkön sok férfinak bejönnek a plusz kilók (nekem is), addig fordítva ilyet alig látni.

2020. márc. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
68%

A férfiak is mindent elvárnak: moss-főzz-takaríts, dolgozz teljes állásban (mert nekik nem kell "aranyásó"), mellette egyedül vezesd a háztartást és neveld a gyerekeket. Pluszban nézz ki jól (szülés után is), mindig legyél szexisten.

És a legtöbb férfi ezt természetesnek veszi, semmit nem tud cserébe nyújtani.

2020. márc. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

#24: Hiába írjátok le százszor: Nem, a legtöbb fiatal férfi ezeket már rég nem várja el. Az, hogy ti páran ilyen férfiak után futtok, az más kérdés.

És az a szint is részben az, ami miatt ez a kérdés megszületett. Rengeteg nő megragad egész életében ilyen közhelyek pufogtatásán.

2020. márc. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

24# Kikérem magamnak, és szerintem sokan mások is, mi az, hogy semmit nem tudunk "nyújtani"?


Amíg vicces, hogy nektek aztán pont lenne miből válogatni, rengetegen vannak, akik semmit nem várnak el a másiktól.

Jaa, hogy ti a bőség zavarában az ilyen csávókra hajtotok, a normálisakon meg keresztülnéztek? Arról már mi nem tehetünk

2020. márc. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Van benne igazad, de van megoldás, ismerkedj a maradék 10%-al. Nem mind foglalt, csak ők meg azt gondolják, hogy a pasik 90%-a csak szexelni akar.
2020. márc. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
#24 ne magadból indulj ki
2020. márc. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Igen, csak te látod így.
2020. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!