Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyanok, akik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik az eddigi életük nagyrészét egyedül töltötték?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy a próbálkozások többsége kudarccal végződött, aztán egy idő után már kedve sem volt az egészhez, és kénytelen volt megbarátkozni a gondolattal, hogy egyedül kell leélni egy életet. (csak mert én ebben a cipőben járok, és kíváncsi vagyok, más hogy boldogul 28F)

2017. okt. 6. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

4 hónapig éltem teljesen egyedül, és msot valszeg megint ez jön.

minden bajom volt/van, sosem leszek egyedül boldog.

erre keresek valami megoldást, hogy miként tudnék magamra figyelni kicsit, és kikapcsolni az agyam...

egyfolytában agyalok, felemészt az egész ismerkedés-kapcsolat vonal.

bár tudnám érzelem mentesen, és lazán, felszínesen kezelni mint mások.

2017. okt. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt kapcsolatom, szerintem nem is akarok. Lehet, hogy aszexuális vagyok.
2017. okt. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Több időt töltöttem életemben egyedül, mint párkapcsolatban (és nem számolom a gyerekkort). Nekem ez sose volt probléma és nem is a kudarcok miatt történt, egyszerűen tökéletesen boldog és kiegyensúlyozott tudok lenni egyedül is. Nem vagyok megalkuvó típus, se pedig elkeseredett, ha nincs valakim, ezért inkább vagyok évekig egyedül, mint valaki olyannal, akivel nem passzol minden fontos dolog.
2017. okt. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj egy kis magánnyal, számomra ott keződik a probléma mikor úgy néz ki, hogy örökké fog tartani. Persze ezt is ki lehet bírni, csak aggaszt, hogy esetleg eltorzul a személyiségem. (Feltéve, ha még nem, bár vannak aggasztó jelek :S)
2017. okt. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én az időm nagyrészében hasznosan le tudom foglalni magam, elvagyok egyedül, a barátaimmal. Van elég munkám, vannak jó hobbijaim, de azért elő szokott jönni az érzés, hogy jó lenne az életembe egy kis színt vinni, de annyi próbálkozásom volt már az elmúlt években, és mind kudarccal végződtek, hogy elértem azt a pontot, hogy elegem van és beleszarok az egészbe és élvezem az életet így egyedül, úgy ahogy tudom.
2017. okt. 6. 11:39
 6/9 anonim ***** válasza:

más téren elég sikeres vagyok, de a párkapcsolati rész csupa kudarc...

majd jön az igazi


24F

2017. okt. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezért kell olyan munkát választani, ami a végtelenségig képes lekötni a figyelmedet :)
2017. okt. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%

Én. 22 évesen volt egy egy éves kapcsolatom, utána 28 évesen, ami azóta tart.


>megbarátkozni a gondolattal, hogy egyedül kell leélni egy életet


Hülyeség, ezzel csak magadat véded, racionalizálod a gyávaságodat és a gyengeségedet (nyugi, én is ezt csináltam sokáig). Sajnos nem tehetetlen áldozat vagy, és semmit sem "kell". Ha nem jó így, változtatsz és teszel magadért. Ha beletörődsz, az a te hibád lesz és nem a világ hibája.

2017. okt. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"bár tudnám érzelem mentesen, és lazán, felszínesen kezelni mint mások."


Az, hogy valaki nem ragaszkodik görcsösen a kapcsolatban éléshez, az nem jelenti azt, hogy érzelemmentesen és felszínesen kezeli ezt a dolgot...


Én összesen három hónapot se voltam kapcsolatban egész életemben, már nem is nagyon számítok rá.

2017. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!