Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos hogy megakarom csináltat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy megakarom csináltatni a mellem ha így néz ki?

Figyelt kérdés

Sokan a szilikon mellek ellen vannak és azt mondják, hogy inkább legyen kicsi de természetes. Nekem szinte teljesen ilyen, még a testalkatom is:


[link]


Már 23 vagyok, de ahogy a képen látszik, nem igazán nézek ki annyinak testileg így hogy semmi mellem, emiatt párkapcsolathoz pedig nincs önbizalmam. Bár nemvagyok oda a gondolatért, de ilyen helyzetben már indokolt megcsináltatni nem?



2020. márc. 28. 16:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Te melled, a te tested, a te pénzed! (Meg a te agymenésed, hogy ettöl leszel nö!!!)
2020. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom milyen mellekről van szó, mert már nem található a kép, de a kommentekből olvasva csak annyi volt a gond, hogy kicsik. Hát, engem személy szerint nem érdekelne. 5 barátnőmből 3-nak kicsi melle volt és imádtam őket, ezen nem szabad múlnia egy párkapcsolatnak, vagy meg is ette a fene.
2020. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Lady Beth ***** válasza:
63%
10 ~ Láttad a képet amit feltöltött? Egy abszolút normális női felső test volt rajta. Nem voltak kannái, mivel hogy nem agyonretusált mű cicababa, hanem egy természetes hölgy. Neki nem plasztikai sebész kell, hanem valaki aki önbizalmat önt neki, mert gáz hogy úgy gondolja hogy abnormális a teste, amikor teljesen rendben van!
2020. márc. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
45%
A kép már nem tölthető be, azonban a leírás alapján azt mondanám, hogy a lelkedet kellene helyre tenni. Egyébként meg a távol-keleten az a sok nő szerinted kinek kell? Mitől vannak -szaporodnak- legalább két és fél milliárdan arra felé, ha a -többségében- kis mellű ázsiai nők "nem kellenek senkinek"?
2020. márc. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szomorú, hogy egészséges emberek fekszenek kés alá, és alávetik magukat komoly beavatkozásoknak és azok minden lehetséges szövődményeinek, mellékhatásainak pusztán azért, mert a társadalmi környezet elhitette velük, hogy az egészséges és természetes formájuk nem elég a boldogulásukhoz. A divat újabb áldozata. R.I.P. :'(
2020. márc. 29. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%

403. Az hiba.


Ügyfele nem rendelkezik engedéllyel, hogy URL-t kapjon /proxy/7r9imuwu-G179o-QtTSbyoVQ1CH6eOCcZuBV23poMoQHe68AZag-imK_T8rrKj7uheYn3Qts4Ai3DEg7VTmNYx4_u_CvvWY5WvWhzSvSRGhfXdsmjbCImdMxFpCXK2FRA_GT_xn-y50msgJe9TKOPkqE76kOHyoL4ESJo5iterről a szerverről. (Ügyfél IP-címe: 91.104.53.26)


Tilos Ez minden amit tudunk.

2020. márc. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
18%
Ha úgy jobban érzed magad és nőiesebbnek csináltasd meg.
2020. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Semmi értelme nincs a kérdésnek.
2020. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!