Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfiról a pénztelenségét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfiról a pénztelenségét hogyan állapítod meg pontosan?

Figyelt kérdés
Simán lehet csóró egy olyan férfi is aki stílusosan öltözik fel, akár elegáns, frissen nyírt haja van, ápolt, szép órát hord, vacsorázni is meghív, választékosan beszél, intelligens, de közben simán betanított munkás 4 műszakban egy gyárban és 4 másik emberrel lakik egy albérletben.

2020. márc. 30. 07:44
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
33%

Kiderül kb 1 hónap alatt... Ha nem akkor nem biztos, hogy csóró.


Amúgy nem a pénz a lényeg, hanem a lehetőség, ha nyitott, értelmes, érdeklődő, tud számolni, nincs beszűkülve, akkor simán összeszedhet annyi pénz, amennyit akar.


Nekem se volt fiatalon pénzem, el is kerültek az aranyásók. Aki kitartott mellettem az most élvezheti a jólétet:)

2020. márc. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
72%

Én nem a pénzességét vagy pénztelenségét figyelem, hanem a műveltségét, gondolkodását stb. A betanított munkást már néhány levél vagy telefonhívás után is kiszűröm, és nyilván nem a pénze miatt van vele bajom. Illetve tudom hogy vannak diplomás műveletlen emberek is, meg bunkó gazdag emberek, na, nyilván ők sem érdekelnek.


Amúgy ha annyira pénztelen a srác, akkor nem fog tudni egymás után 2-3 randira taxival jönni és étterembe vinni engem, nem mintha elvárnám az ilyesmit, de ha ilyenre akarnék szűrni, az is menne simán.

2020. márc. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
82%

Olyan nagyon csóró nem lehet, ha telik taxira, meg szép ruhákra, és ápolt.

Nem életszerű, mert ha ez a férfi olyan intelligens, akkor a kevés pénzét nem a nők becsapására költené, hanem venne egy kocsit mondjuk.

2020. márc. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, te csak hiszed, hogy egy betanított munkás osszekeverheto egy ertelmisegivel.
2020. márc. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

# 13


Nettó 200 ezret kereső férfit csórónak tartanak, pedig ennyi pénzből már nem fog csövesnek kinézni.

2020. márc. 30. 09:10
 16/37 A kérdező kommentje:

# 14


Mi miatt nem keverhető össze?

2020. márc. 30. 09:11
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
hát most,hogy lesz vagy 1 millió munkanélküli,az a havi 200 egészen jól fog hangzani.
2020. márc. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már...1.randin le lehet vágni a dolgokat...
2020. márc. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Egyébként meg többre becsülök egy négyműszakos negyedmagával albis pasit, aki közel kétszeresét keresi egy diplomáját fitogtatő közbértáblába sorolt magának való albis pasinál, aki hó végére nullás, ellenben a másik nem keveset tud félretenni, tud alkalmazkodni, szóval nekem ő nem csóró.

6#-os voltam.

Prividre itt válaszolnék, a sok apró jel: rábeszél a cukrászdába, hogy márpedig pudingkockát kérjek a gesztenyepüré helyett, (mert ugye ő ennyit szánt rám) és k nagy probléma neki az a 100 forint plussz.

Felhozza a pénz témát:régen rossz.

Kinek milye van, miből van, honnan van. Persze felmerül ilyen, de naggyon sokadik randin, és akkor is csak egy mondat erejéig. De pl olyan is volt, hogy szóvá tette a srác, mert nem tudtam magamba tömni egy óriáshambit, persze ő a pazarlás ra fogta, valójában zavarta hogy egy ezrest kidobott az ablakon, mert az neki milyen sok pénz. Kapja be!

Lényeg a lényeg, kra érezni ha csóró szarevő a faszi, különben ilyenek fel sem merülnek!

2020. márc. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Már abból is, ahogy az étteremben viselkedik.
2020. márc. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!