Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiatalon nem akarok a nőktől semmit sem akkor a későbbiek folyamán ennek lesznek hátrányai az életemben?

Figyelt kérdés
Jelen helyzetemben nem akarok semmit sem a nőktől, sem párkapcsolatot és megismerni sem akarom őket. Mindig is tartottam tőlük és nem hittem el,hogy esetleg megfelelő lennék számukra. Ezért ez odáig fajult,hogy ma már a közelükbe sem megyek és mivel már a húszas éveimben járok azt sem mondhatom el, hogy beszélgettem volna velük. Viszont az utóbbi napokban sokat gondolkodtam azon, hogy mi lesz velem 30 vagy akár 40 évesen ha megváltozik a környezetem és az életem úgy ahogy van és abban a korban döntök úgy,hogy belevágok az ismerkedésbe. Várható valamilyen hátránya tegyük fel a munkámban vagy a magánéletemben ha soha nem megyek a nők közelébe? Mi lesz akkor ha 30 éven felül döntök úgy,hogy ismerkedem vagy akkor már teljesen felesleges?

2020. ápr. 1. 11:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Arra, hogy fiatal vagy. Egyetlen ember sem arra született, hogy magányos legyen és sóvárogva nézzen másokra. Gondolom semmiféle spéci kapcsolatod nem volt nővel. Jó érzés az, ha tudod van ki ragaszkodik hozzád, gondolnak rád. Jó dolog a csók is, no meg a sex. Ezek mind kimaradnak. Fiatal vagy, kellene éld az életed. Ismerkedj, csevegj nőkkel, flörtölj, stb.
2020. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Semmilyen kapcsolatom nem volt a nőkkel 😀. Egyet kell,hogy értsek veled hiszen igazad van.
2020. ápr. 1. 12:56
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha találsz erre megoldást, majd írd meg légyszíves. Én is fiatal vagyok, de sose lesz barátnőm. Nem olyannak születtem, mint amit a nők elvárnak.
2020. ápr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Jelezni fogom :)
2020. ápr. 1. 15:30
 15/20 anonim ***** válasza:
De akkor mi a kérdés? Azt mondod esélytelen vagy, akkor tudod a választ, nem? Vagy az lenne a kérdés lényege, hogy mi van, ha 30 után mégis meggondolod magad és kellene kapcsolat? Hát akkor elmondom mi van, az, hogy senki az égvilágon nem fog leállni egy olyan harmincas pasival, akinek a tapasztalatai megegyeznek egy kamaszfiúéval. Most még talán lenne nagyon minimális esélyed valakinél, de ahogy telnek az évek, egyre inkább ki van zárva.
2020. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Már 22 évesen teljesen reménytelen lennék? Már most ekkora hátrányban vagyok?
2020. ápr. 1. 17:00
 17/20 bringásjoci ***** válasza:
100%

Volt egy osztálytársam Pipásnak csúfoltuk

mert a hüvelykujját állandóan a szájába dugta és kicsit ütődött volt állandóan vigyorgott.Rajta röhögött az osztály és ha hiszed ha nem a legjobb csajokkal dumált,minket meg evett a sárga irigység.Vitték a csajok magukkal mindenhova,ment moziba 3 csaj meg a Pipás,mert szórakoztatta a csajokat.Állitása szerint többel is lefeküdt,sorolta is hogy kikkel,de mi soha nem hittük el neki.Szórakoztató volt a lányoknak,neki nem kellett megfelelniük.Légy laza,szólj a csajokhoz csak úgy dicsérj meg valamit rajta,és ne lássák rajtad hogy rá akarsz ugrani miközben félsz tőle.Ne akarj tőlük semmit valóban gondolatban sem csak társalogni.Légy jókedvű és magabiztos ha egy lányhoz szólsz,és nem lesz baj.Ja a Pipás korán megnősült,és egy jó csajt vett el.

2020. ápr. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
A lányok közelében valamilyen oknál fogva ösztönösen meg sem tudok szólalni, tartok is tőlük gyerekkorom óta. Hiába szeretnék beszélgetni velük egyszerűen olyankor leblokkolok.
2020. ápr. 2. 11:20
 19/20 anonim ***** válasza:

Nyugi, számomra is esélytelen, hogy valaha összejöjjön valami.

Én nem "nem akarok" semmit a nőktől, hanem ők nem akarnak semmit tőlem... :)))


Ami persze megérthető a negatív tulajdonságaim miatt. Annyira viszont nem szenvedek emiatt. Ha kiírtad ide ezt a kérdést, az azt jelenti, hogy zavar ez az állapot, és ha csak tudatalatt is, de szeretnél kapcsolatot. Ami természetes, mert az embernek igénye van kapcsolatokra, a nemi életre. Az már más kérdés, hogy ezeket mennyire (nem) tudjuk kiépíteni.


19F

2020. ápr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Valóban igazad van. Hiába akarnék bármit is a nőktől, ők semmit sem akarnak tőlem. Teljesen láthatatlan vagyok számukra.
2020. ápr. 6. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!