Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érthető hogy egy hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető hogy egy hatalmas csalódás után én már csak szexet akarok a lányoktól mert nem tudok bennük megbízni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 22. 19:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
36%
Üdv a való életben haver!
2020. márc. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Noren1989 ***** válasza:
92%

Érthető, de nem jár ettől még az ingyenpunci.


További sok sikert.

2020. márc. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
80%
Érthető, csak az nem érthető hogy hogy tud egy ember gondolkodásmódja 180 fokos fordulatot venni, mert 1 nőben csalódott....
2020. márc. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
66%
Érthető.
2020. márc. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
51%
Érthető,legalább szabad maradhatsz.
2020. márc. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
Ha csak szexet akarsz, az teljesen rendben van, majd a lánnyal is közöld, hogy ne élje bele magát folytatásba. Az, hogy nem tudsz bennük megbízni a női nemben, mert egyszer rossz tapasztalatod volt egy lánnyal, az egyáltalán nem érthető, nem mindegyik egyforma, nem kell általánosítani. Kivetítesz egy jellem, vagy akármilyen személyiséghibát egy egész embercsoportra, ami nyilvánvalóan nem igaz.
2020. márc. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
86%
Én is éreztem már így férfiakkal szemben csalódás után. De vágyok a szerelemre és a “csak szex” úgysem elégítene ki. Majd találsz olyat, akiben megbízhatsz. Vagy nem :D
2020. márc. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
65%

Bírom, hogy akik itt írják, hogy érthető, a nőket megszólják, amikor olyat írnak, hogy minden férfi egyforma, vagy ugyanazt akarja, vagy nem megbízható. Akkor bezzeg itt verik a nyálukat.

Kérdező, engem már molesztált férfi (családtag), tönkretett férfi és még sorolhatnám. Amit az eszemmel megtanultam az évek folyamán az az, hogy ne bízzak bennük. De a szívemben nem vagyok hajlandó elfogadni, hogy minden férfi görény lenne, még hiszem, hogy vannak rendes és értékes férfiak. Neked mi a véleményed erről?

2020. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
59%

Érthető és a férfiak többsége eljut erre a szintre.


#8-asnál a pont. Tényleg vicces, hogy fordított esetben mit lenyomnak itt a hozzászólók.

2020. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Számomra nem igazán. Az már inkább érthetőbb lenne, ha ezek után EGYÁLTALÁN NEM AKARNÁL TŐLÜK SEMMIT.
2020. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!