Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem vannak túl nagy és túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem vannak túl nagy és túl konkrét elvárásaim a nőkkel szemben?

Figyelt kérdés

Külsőre nagyon megvan bennem, hogy egy magas (175-185 cm), helyes, túlsúly nélküli lányt szeretnék magam mellé. Én magas (195 cm), viszonylag jóképű, vékonyabb-enyhén izmos alkatú vagyok.


Egyszer volt egy ilyen barátnőm pár hónapig 5 éve (amit én b*@sztam el) és még a mai napig sokat jut az eszembe, mert kívül-belül az ideálom volt. Évente belefutok talán 2-3 ilyen lányba, akikkel ismerkedésre is sor kerül, de sajnos sosincs semmi, különböző okokból nem viszonozzák a vonzalmam. Vannak nők az életemben, mert jól esik az intimitás, a szex, de egyszerűen képtelen vagyok már sok éve olyan lányt találni, amilyet kívül és belül is szeretnék és emiatt bár nem mutatom kifelé, de eléggé elégedetlen és keserű vagyok sokszor.


(Mielőtt félreértené valaki: Nem kell modellnek lennie, nem kell instacelebnek lennie, nem kell világszépe társaság közepe típusnak lennie.)


2020. ápr. 2. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem nagy elvárás. Sok ilyen nő van.
2020. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A magasság szűkíti a kört egy kicsit, de szerintem egyik sem egy nagy elvárás, főleg, hogy belsővel kapcsolatban nem is írtál semmit..
2020. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem nagy elvárás szerintem.
2020. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy elvárás, viszont sajnos ritka, hogy a belső is passzoljon.
2020. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy elvaras, csak tul konkret. Mi a baj egy alacsonyabb lannyal? Erdeklodesbol kerdezem csak, nem kotozkodesbol. Pl vagy egy ilyen lannyal, mit erzel. Nem inkabb belsore nem fognak meg igazan, akikkel vagy?
2020. ápr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem nagy elvárások, de elég erős ilyen szarokra alapozni egy kapcsolatot. Vannak ennél fontosabb dolgok, lehetnél egy kicsit igényeseb belső tekintetében annál, hogy egy magas, vékony pitsa egyből megfeleljen csak úgy. Akarsz vele dugni, mert jól néz ki, oké, értjük. Ezen kívül csak nézitek egymást majd vagy mi?
2020. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
A nők se hülyék. Levágják, hogy a külsőségek miatt kellenek neked. Innentől kedved persze, hogy értékelnek.
2020. ápr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha téged ennyi érdekel egy lányban, az nem nevezhető nagy elvárásnak. Ezekből a paraméterekből kiindulva kb bárki jó neked.
2020. ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján nem sok, pl rám is illik. De a belsőről nem írtál semmit, az nehezebb lesz.
2020. ápr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!