Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30on túli tapasztalatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30on túli tapasztalatlan férfinak teljesen esélytelen, hogy legyen valaha barátnője?

Figyelt kérdés
Mint egy rákból való kigyógyulás esélye, mert nem létezik olyan nő a földön, aki összejönne egy ilyen férfival.

2020. ápr. 3. 08:26
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
60%
Nem esélytelen, de lehet, hogy amiatt hogy nincs tapasztalatod elmész lehetőségek mellett. Szerintem ha vonzódsz valakihez, akkor mutasd ki, ne várd hogy téged szedjenek fel.
2020. ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
55%

"Én pont egy ilyen srácba vagyok belezúgva, míg ő észre sem vesz :) lehet nem mindig a csajokban van a hiba ;)"


Te miért csak a sültgalambot várod? Fogod, elhívod valahova.



Egy ilyen srácnál nem a szüzesség a fő gond, hanem az, hogy sosem fog észrevenni, sosem fog lépni.



Minden szűz srác azt hiszi, hogy egy kettyintés hiányzik az életéből, pedig valójában az a rengeteg tapasztalat hiányzik, hogy hogyan kell megszólítani egy nőt, hogyan kell beszélni vele, hogyan kell együtt elmenni, hogyan kell együtt élni.


És ezt a tapasztalatot 30 évesen piszok nehéz már megszerezni.

2020. ápr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
44%
Még reménykedem..
2020. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
43%

"Akkor a prostizás az egyetlen megoldás?"

Te nagyon hülye vagy. Ebben a korban 16 és 55 év közt bárkit megdughatsz aki tetszik.

Én elkezdeném a helyedben dugni a 18 körüli lányokat. Sok csak álmodik róla, hogy 30 feletti pasija legyen, nem tudja hol ismerkedjen ilyen korúakkal. Valószínűleg komoly gond van a külsőddel. Ez soha nem az arcot jelenti. A nők nagyon buknak az oizmos testre. El kellene kezdened komolyan edzeni. Ha felszedsz pár kiló izmot, az meghozza az önbizalmat. A többi férfihoz is másképp kezdesz viszonyulni, lesz egy kiállásod. Ez a változás meghozza a csajokat is. Nem számít mi volt korábban. Olyanokkal kell ismerkedned, akik korábban nem ismertek.És ne legyél olyan hülye, hogy bárkinek bevallod, hogy szűz vagy. A helyedben nem fitnesz macákkal kezdenék. Átlagos testű, helyes pofijú csajokat könnyen fel szedni ha van némi izom rajtad.

A gond az, hogy nem fogod megfogadni a tanácsaim, mert lusta vagy tenni magadért.

Ez esetben reménykedhetsz, hogy megsajnál majd egy alacsony, nagyon kövér, elvált, 3 gyerekes nő.

Sok sikert!

2020. ápr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
64%
Nem esélytelen. Én is ebben a helyzetben vagyok, nemrég lettem 30. De szerintem ezt valahol el kéne engedni és megpróbálni másban kiteljesedni. Akkor talán jobb lesz a kisugárzásod is, ha az életed más területei rendben vannak. Ha meg összejön valaki, az jó, ha nem, akkor nem. Én már eléggé lemondtam róla, nem érdekel. Pláne amilyenek a mai kapcsolatok... Neked az hiányzik?
2020. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
72%
Addig jó, amíg a saját magad ura vagy és nem akasszkodik rád senki. :) A prostizás az egyetlen jó megoldás. :)
2020. máj. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
15%

Szégyen vagy...

"barátnőt" akarsz, de leginkább csak dugni...


Nah ezért nem áll le veled értelmes nő...


Pl aki igaz kapcsolatra vágyik, az tudja, hogy a magadfajta szex miatt bolondul egy nőért, aki esélyt ad(na).


A farkad miatt belemennél egy "kapcsolatba" csak mert a hormonjaiddal gondok vannak.


Majd rájössz, nem kell neked a csaj, nem is szereted azért Aki...

Jobbik esetben otthagyod, de szerintem megcsalnád.


Az esetek zöme így végződik.


1 párost ismerek csak, akik mai napig együtt vannak.


Huszon és harmincas években járó ember komoly, minőségik kapcsolatra vágyik vagy van benne normális esetben.

Tervben a gyermek stb...



Teljesen jogosan félhez az a nő, aki "kikezd veled", hiszen ha eddig se volt dolgod nővel...


S itt nem a szexuális tapasztalat a necc...


Akárkivel kezdesz kapcsolatot nem csak a személyiségét kell felfedezned, hanem erogénzónáit, mit szeret s hogyan, merre.


Amikor randizgatnak, járnak, együtt vannak minden értelemben a párok, olyan dolgokat tapasztalnak, amikből megtapasztalják azt:

Mi az amit szeretnek, nem szeretnek pl viselkedés, megjelenés, iq, eq, mentalitás..stb


Úgymond kialakul az ideál az emberben s kialakul az is, hogy milyen emberrel nem állnál össze soha az életben.


De így... Ahogy levettem szavaidból "bottal se" nyúltak hozzád.


Meg tudod-e adni a nőnek azt amire vágyik?


Nem , mert magadat se ismered igazán nők terén.


Prosti... Menj, ha a farkad a legfontosabb.

De azzal csak pl magamfajta szemében egy oda való leszel a sok közül.


Nem tudom s nem is akarom tudni, hogy a fenébe lehet valaki ennyire töketlen.


Introvertált vagyok nem kicsit, de nekem is voltak szép pillanatok minden értelemben.


18,5évesen vesztettem el, első kapcsolatomban ami fél éves volt, de a szex 4 hónap után volt.


Majd 2 éves, utána pedig 5,5 éves kapcsolat.


Én marha elcsesztem 5,5 évet egy szűzikére, akinek én építettem a kis önbizalmát...

Majd akkora önbizalma lett, hogy félre ment...


Nah ... Alapon az emberek zöme megbízhatatlan, nemhogy ha szűz is...


Sose értem meg... Pl te is ... Ennyi évesen jut eszedbe ez a dolog ?!

Miért?...

2020. máj. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nemolyan egyszerű az hogy csak úgy felszedjük az átlagos lányokat... azok ak is vanak olyan igényeik amit nehéz kielégiteni.
2020. máj. 10. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
53%
Elég valószínűen - bár nem ismerlek - nem a koroddal van baj és nem is a külsőddel, hanem nem tudsz, nem mersz kommunikálni. Vágysz közösségre, de félsz a nőktől és talán hibáztatva, hogy nem mentenek meg magadtól, nem sajnálnak meg már utálod is őket. És a sikertelenség miatt utálod magadat is, nem hiszed, hogy van benned szerethető. Így elég nehéz is szeretni és bízni. Talán nem váltál le a szüleidről, akik nem értékeltek, vagy valamiért azt hiszed, egyszer apád leszel, ami ijesztő - ezek elég gyakori forgatókönyvek, hisz minden példát elsősorban otthonról hozunk. De csak találgatok, nem bántásból írom.
2020. máj. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%

#9

"Ugyanolyan introvertált kis vacak maradsz, hiába van rajtad 30 kiló izom."

Azért te is megéred a pénzed

2020. máj. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!