Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30on túli tapasztalatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30on túli tapasztalatlan férfinak teljesen esélytelen, hogy legyen valaha barátnője?

Figyelt kérdés
Mint egy rákból való kigyógyulás esélye, mert nem létezik olyan nő a földön, aki összejönne egy ilyen férfival.

2020. ápr. 3. 08:26
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
11%

Neked ez a hajó már elment kérdező

! Keress egy hobbit mert nő nem lesz az életedben! Vagy ugorj ki az ablakon.

2020. szept. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
Bírom mikor valaki összejön egy-két “szódával elmegy” taggal aztán szövegel a tapasztalat fontosságáról amit behozni annyi időt jelentene hogy hű meg há. Azért az emberfia látja/ hallja hogy viselkednek beszélnek egymással a párok, szerintem pont előny ha nem azokat utánozza....
2020. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
92%

Én is egy 30on túl szűz férfi vagyok. Régóta nincs párkapcsolatom és merem azt mondani, ha nem is lehetetlen, hogy baromi nehéz dolgunk van. És nem azért, mert nem kellenénk egy nőnek sem, hanem mert nincs elég tapasztalatunk és önbizalmunk feléjük ennyi idősen, amiről nem tehetünk, de hiába kerülgetnénk a forró kását, ez gáz és ciki nekik. És én totál megértem őket, miközben sokkal több lehetőségük van, én sem állapodnék meg egy ilyen faszi mellett.

Nem azt mondom, hogy add fel, de én amit tudok ajánlani neked, hogy élvezd a függetlenséget és a szabadságot. Nem egy ismerősöm vált/válik, ami egy borzasztó procedúra, az egyik megcsalja a másikat, az egyik szerelmes, míg a másik játszik a párja érzéseivel, családi perpatvarokat kell átélniük, az anyós vagy az após semmiféleképp nem fogad el téged, bármit is teszel, vagy épp a gyerekeddel nem bírsz és pokollá teszi az életedet stb... ezek most csak a rossz példák, amikből számtalan van az életben és csúnyán hangzik, de mi ilyenekből kimaradunk és mikor hallom ezeket a sztorikat, én összeteszem a két kezem, hogy nem vagyok ezekbe benne. Dobolni járok, elmegyek egy kisebb bringatúrára, annyi sorozatot nézek, amennyit akarok, cimborákkal találkozunk néhány sör erejére, elmegyek kocsival oda, ahova szeretnék, akkor, amikor szeretnék, vagy csak kiülök a teraszra egy sörrel és cigivel és élvezem a benti zenét hallgatva a pillanatot. Nem olyan rossz ez, csak fejben el kell dönteni, hogy én nem szeretnénk szenvedni fölöslegesen senki után és ha egyedül is leszek, magányos nem. Barátaim, közeli rokonok, ismerőseim vannak, akikkel tartom a kapcsolatot. Ez azért fontos.

Persze nekem is hiányzik néha egy párkapcsolat, valakivel elmenni ide-oda, megfogni a kezét, beülni és beszélgetni, de eljön az a pont, amikor már úgy van vele az ember a sok pofon és megjátszások után, hogy köszönöm, én ebből már nem kérek és azóta, amióta nem próbálkozom, boldogabbnak érzem magam.

Nem azt mondom, hogy maradj egyedül, de amíg nem alakul semmi, addig ne görcsölj rá erre a témára és élvezd a függetlenséget az életedben, amíg lehet. Hidd el, nagy ajándék, ha él vele az ember.

2020. szept. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
66%

Én még nagyon régen elhatároztam hogy nem szüzen fogok megrohadni. És összejöttem egy olyan nővel aki baromira nem tetszett. De tapasztalatnak jó volt.


Azóta szerencsére nincs ez a szorongás a szüzesség miatt. Max amiatt hogy jelenleg nem vagyok kapcsolatban. Amúgy nektek is azt tanácsolom hogy 30 felül próbáljatok elmeni valami buliba kb hajnali 3-4 körül szoktak lenni a kiégett lerészegedett bányarémek buli után.


Na azoknál meg tessék tapasztalatot szerezni!


Szerintem még a nők is erre biztatnának. Utána meg rájöttök hogy nem is olyan nagy dolog az egész. De tényleg tessék egy kis hülyeséget csinálni.


Az se jó ha túl rendesek vagytok és várjátok egész életetekben a nagy Ő-t. 30 év feletti szüzesség esetén ezt nyugodtan megtehetitek és tekinthető ez az egész úgy mint valami orvosság is.

2020. szept. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

ne csak a tested edzd, hanem az eszed és a személyiségedet is! főleg ettől a pesszimizmustól szabadulj meg! ha lemondasz róla és úgy állsz hozzá, hogy úgysem sikerülhet, akkor biztosan nem is fog - sőt ha mindent megteszel érte, meg is találod rá az igazolást, hogy igazad legyen benne. viszont, ha a megoldást keresed, hogyan sikerülhet, akkor lényegesen nagyobb esélye van, hogy össze is jön.


olvass, tanulj, beszélgess, fejleszd a szociális képességeidet is, hogy jobban tudd kezelni a különféle társasági helyzeteket.


egyáltalán nem lehetetlen, hogy találj olyan nőt, akit nem zavar a tapasztalatlanságod, de azért van, akit zavarni fog.

ha ennyire nagy problémának érzed a tapasztalatlanságod és még fizetnél is érte, akkor miért nem tetted még meg? igazán nem olyan nagy dolog ez. elég régóta létezik ez az iparág, hogy megoldja többek közt az ilyen jellegű problémákat - csak utána ne mondd el más nőknek, mert nem mindenki nézi jó szemmel az ilyesmit - mondjuk a korábbi kapcsolatok egyébként sem a legjobb ismerkedési téma...

de azért jobb megoldásnak tartom, hogy inkáb pszichológusra és a személyiséged fejlesztésére költsd a pénzt, hogy aztán együtt örülhess egy kellően nyitott nővel, hogy ő volt az első neked. különösen vallásos körökben ez még érték is szokott lenni.

2020. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
35%
Az élet 30 felett kezdődik. Nekem legalábbis így volt:)
2020. szept. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 Girlll3 ***** válasza:
Hát, kérdező neked kell felszedni a nőket, nem fordítva...
2020. okt. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
57%
Olyan nincs, hogy nincs ilyesmire lehetőség. Azt kéne inkább megnézni, hogy mi az oka a reménytelenségnek. Van egy haverom aki mindig azt mondja, hogy bármikor szerez nőt. Mondjuk kb 5 éve nem szexelt, de nem is hiányolja annyira. Próbálkoztál már olyasmivel, hogy próbálj egy nő fejével gondolkodni. Én pl mindig megdöbbenek, mikor a prostizás mint opció előkerül valahol. Az azt jelenti, hogy egy pillanatra sem gondolkodtál női aggyal, mert ha valami távol áll egy értelmezhető nőtől, az a prostizás. A prostizás az agresszív leuralás tipikus példája. Az igaz, hogy ez nem lehetetlen magatartás, de ezzel nem lehet a nőket megszerezni többnyire. Javítanod kellene a nőkről kialakult képedet, pl el kéne képzelni, hogy egy adott szituban egy neked tetsző nő mit gondol, ha ezt tudod, akkor lassan azt is fogod tudni, hogy mit kell ahhoz tenni, hogy veled akarjon lenni. ez nem rövid idő, de bőven kifizetődik az erőfeszítés.
2020. okt. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. Valaszolo tipikus p..csa stílusban valaszolt. Aztan megy a siras hol vannak a pasik.



Hat nem nalatok lanyom

2020. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Csökkennek az esélyek, ezért ilyenkor nagyon kell nyomulni a nőknél.
2020. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!