Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30on túli tapasztalatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30on túli tapasztalatlan férfinak teljesen esélytelen, hogy legyen valaha barátnője?

Figyelt kérdés
Mint egy rákból való kigyógyulás esélye, mert nem létezik olyan nő a földön, aki összejönne egy ilyen férfival.

2020. ápr. 3. 08:26
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Az utcámban lakó fiúnak 32 évesen lett először barátnője akivel 2 évig tartott a kapcsolat. Tehát 32 évesen szexelt először. 19 éves barátnője volt. De gondolom nem árulta el a csajnak, hogy ő még szűz.
2020. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
30 felett a nok nem valogatnak mar ugy,mint a huszasok.
2020. okt. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

Felesleges olyanokat írni, mint amit kérdésben megfogalmaztál és esély-latolgatás, másoktól való ilyenirányú tanácskérés is felesleges, itt úgyse lehet olyan részletességgel írni, meg idegenek, félre is érthetnek, az arctalanság miatt mindenki sokkal-sokkal bátrabban szól oda.

Kérdés állandó kiemelgetése helyyett ha pszichológushoz mennél inkább, jól tennéd.

2021. jan. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

31-es!


Honnan tudod, hogy az utcában lakó fiú akkor szexelt először?

2021. júl. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
34- gondolom a közösségi oldalon nem voltak felpakolva fülledten erotikus képek illetve a srác nem volt az esete a kommentelőnek. E kettő ok elég a szűz-diagnosztizáláshoz
2021. júl. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

35-ös!


Jogos! Erre nem is gondoltam :)

2021. júl. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

"Honnan tudod, hogy az utcában lakó fiú akkor szexelt először?"


Úgy, hogy az utcámban lakó fiút soha nem láttam lánnyal 32 éves kora előtt. Pedig azóta itt lakik amióta megszületett. És soha nem járt diszkóba, se koncertre semmilyen közösségbe fiatalok közé. A számítógép érdekelte egész életében. Hiszen ismerem személyesen. És ő kinézetre egy csontváz testű és csontváz arcú gebe volt mindig. Nem volt a nők ideálja. Tehát mindenki tudta róla, hogy soha nem volt nője.


(Én is pasi vagyok)

2021. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

”Úgy, hogy az utcámban lakó fiút soha nem láttam lánnyal 32 éves kora előtt. Pedig azóta itt lakik amióta megszületett. És soha nem járt diszkóba, se koncertre semmilyen közösségbe fiatalok közé. A számítógép érdekelte egész életében. Hiszen ismerem személyesen. És ő kinézetre egy csontváz testű és csontváz arcú gebe volt mindig. Nem volt a nők ideálja. Tehát mindenki tudta róla, hogy soha nem volt nője.”


És?


Csak akkor szexelhet valaki, ha van nője?

2021. júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

És? Csak akkor szexelhet valaki, ha van nője?


Mondom, hogy ő egy számítógép függő kocka volt mindig. Nem járt fiatalok közé. Az egész kisugárzása olyan volt, hogy soha nem mert oda menni egy csajhoz sem. De nem is volt jóképű fiú.

2021. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Attól még kur.vázhatott.
2021. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!