Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30on túli tapasztalatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30on túli tapasztalatlan férfinak teljesen esélytelen, hogy legyen valaha barátnője?

Figyelt kérdés
Mint egy rákból való kigyógyulás esélye, mert nem létezik olyan nő a földön, aki összejönne egy ilyen férfival.

2020. ápr. 3. 08:26
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg a válogatós harmincas hölgyek kétségbeesetten keresnek majd férfiakat.
2021. aug. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Juli 6

"Attól még kur.vázhatott."


A félénk pasik akik sose mertek kezdeményezni egy lánynál sem, azok kur.vázni sem mernek elmenni soha. Mert a kur.vánál is tele lennének gátlásokkal, hogy kineveti a bénázásukat egy tapasztalt csaj.

2021. aug. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
vonzanak a tapasztalatlan férfiak
2021. okt. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
42 A félénkebb srácok nem a csajtól szoktak félni hogy elutasítja, hanem hogy a csaj egyik szintén elutasított őrült rajongója felkeresi és összeveri, mondván "egyszer úgyis rájön hogy összetartozunk" addig levezeti a gőzt a sikeres meg sikertelen próbálkozókon egyaránt. Najó ez tényleg nem mindennapos eset de az is elég ha az a téma a környéken hogy próbálkozták de koppantál. Engem tiniként simán elvertek mert sulibulin táncoltam (és semmi több) valakinek a plátói szerelmével. Felnőttként már túl nagy lettem ahhoz hogy rajtam teszteljék egyesek az erejüket, de egyik sikertelen próbálkozásnál egyik ismerősöm fél nap alatt képben volt" x-től hallottam aki y-tól értesült..." de a csaj és y közt is valszeg volt több láncszem
2021. okt. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!