Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy szeretitek jobban a visszautasítást, egyenesen a szemetekbe mondva, vagy úgy hogy "lassan essen le"?

Figyelt kérdés

Szóval régebben nem mertem megmondani egy pasi szemébe az igazat, nem írtam vissza stb, akkor mindenk iazt mondta hogy "legalább lehettél volna őszinte" meg hasonlók.

Szóval megpróbáltam, legyünk egyenesek, persze nem bunkó módon, legfeljebb megbántódik, de (a pasik elmondása szerint) sokkal jobb ez így, "mert legalább tudom az okát".

Szóval a következő alkalmakkor elmondtam, hogy "ne haragudj nem jösz be", vagy "más az esetem", vagy "nem gondolnám hogy összeillünk", "képek alapján másra számítottam", stb. Konkrét hisztérikus rohamot kaptak, hogy mármegintezvan, hogy nektek mocskos nőknek csak a kockahasu bájgúnárok kellenek, na akkor legyél boldog egy olyannal és használjon ki, bezzeg az én jó lelkem senkinek nem kell... és hasonlók.

Szóval férfiak, kérdezném tőletek, melyik módszer VALÓBAN jó?

20N



2020. ápr. 3. 19:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%
Egyenesen. Bár igazából már egyik se. Utóbbi években teljesen hidegen hagy a női nem.
2020. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Normális önbecsülésű férfiként az egyeneset, szerintem ritka undorító hogy valaki nem mer egyenesen beszélni hanem hanyagolja a másikat.


Ha nem akarod hogy elhordjanak mindennek ilyenkor, keress normális ffit.


24/F

2020. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezō, itt az a baj, hogy ha egy hisztis embert fogsz ki, akkor annál egyik módszer sem fog mūkōdni. Tehát ne ebbōl indulj ki.. hidd el, az illetō férfi dührohamot kapna pusztán attól is, hogy nem válaszolsz neki, ezesetben is hasonló véleménnyel lenne rólad.


Ha belegondolsz: az egyenes visszautasítás korrektebb, hiszen a másik esetben félreérthetōvé is válhatsz a férfiak szemében. Pl. ha nem válaszolsz, akkor nem lehet egyértelmūen eldönteni, hogy most épp foglalt vagy, nem volt idōd, mi lehet a háttérben, lehet találgatni.. ha egyenesen közlöd, hogy mi a helyzet, akkor azt nem lehet félreérteni, ez esetben könnyen túllép az egészen az illetō.

2020. ápr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
egyenesen, de ilyen nő nincs, inkább nem válaszolnak, láttam-de nem írok szindróma. Ezt a 90%-uk borzasztóan jól alkalmazza.
2020. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!