Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem változtatok magamon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem változtatok magamon akkor örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt barátnőm, valószínűleg azért mert zárkózott vagyok. Így nem járok társaságba, emiatt jóval nehezebb ismerkednem. Nem is találkozom lányokkal akikkel ismerkedhetnék. Meg nem vagyok szerintem az a típus akiért odáig lennének a lányok, nem vagyok vicces, nem beszélek sokat, szóval kicsit unalmas vagyok. De attól még szerethető vagyok szerintem.

Ezek miatt úgy érezem sosem fogok tudni párt találni.

Így esélytelen hogy barátnőm legyen?


2020. márc. 30. 16:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%

Így esélytelen. Szóval változz meg!

Kezdj sportolni, ott láthatsz más sportoló csajokat.

Kezdj el valamit tanulni és nem leszel unalmas. Vannak interneten tanulható dolgok is: pl programozás

A másik megoldás, hogy nem lesz csajod, még 35 évesen is csak magadnak vered.

Vagy vagy majd összeszed egy kisbálna, aki nem kellett senkinek.

2020. márc. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

Így maximum neten találhatsz. Habár elég csekély eséllyel...


Szóval nem árt változtatni és társaságba járni, de ezt most egy darabig kénytelen vagy hanyagolni.

2020. márc. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
Miért nem akarsz másmilyenre változni?
2020. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%

#2

Ne ámítsd már szerencsétlent. Így a neten sem fog senkit találni. A neten ugyanazak a nők vannak, akikkle élőben is találkozhat.

#3

Azért nem változik, mert lusta, nem hisz magában.


Ezért írtam neki, hogy húzza ki magát és legyen férfi. A nők férfit akarnak, nem egy nyavajgó szerencsétlenséget.

De tuti fiatal a srác, még tud változni, tigris is lehet belőle.

2020. márc. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A nők többsége a határozott fellépésű férfiakat szereti és nem a tutyi-mutyikat.

Mindenképpen változz meg. Ha egyedül nem megy, menj el pszichológushoz. Ez nem 1-2 látogatásból áll, mert ennyi idő alatt "nem lát bele a vesédbe". Ennyi idő alatt Te sem tudsz nála teljesen feloldódni, hogy őszintén kitárd előtte a lelkedet, pedig ez lesz az alapja az eredménynek. Igyekezz nyílt lenni másokkal szemben, ne zárkózz be magadba.

2020. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
De hát minden nap van ilyen kérdés..
2020. márc. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Te bajod, ha megfelelsz másoknak, csak hogy "szeressenek". Ez nem is szeretet.
2020. márc. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#7-es, ez pont, hogy nem ennyire egybites dolog, mint amennyire te annak akarod láttatni.
2020. márc. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8

De pedig az. Aki csak akkor szeret valakit, ha az megfelel az elvárásainak, az nem szeretet. A valódi szeretet feltétel nélküli. Valójában végtelen egyszerű ez az egész.

2020. márc. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#9: Hát persze, mint ahogy az is, hogy szereTETből nem szokás lefeküdni / szexelni a másikkal, ugye, egyetértesz?
2020. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!