Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mire volt jó az emancipáció,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vadonavadonban kérdése:

Mire volt jó az emancipáció, ha a nőkből férfi lett miatta?

Figyelt kérdés
A legtöbb nő nem tudja eldönteni h ő most mi is, férfi vagy nő. Az emancipációra hivatkozva férfiként viselkednek, maguknak viszont női előjogokat követelnek? Akkor most mi lett a nőkből,másik nem feje felett álló diktátor az emancipáció okán?
2020. ápr. 4. 10:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%

És miként viselkedik férfiként, nyuszika?

Talán nem úgy táncol, ahogy futyulsz?

2020. ápr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
20%

Kiváló kérdés, én is gondolkodtam már rajta. Nők: majd én megmutatom, hogy nincs szükségem férfira! Férfiak: Oké, hajrá! Nők: Jajj de magányos vagyok, hol vannak az igazi férfiak? Férfiak: A kevésbé harcias nőkkel te majom. :)

Lehet lepontozni, hajrá!

2020. ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%

Én el tudom dönteni, hogy nő vagyok. De empancipált nő, tehát nem függök semmiben egy férfitől. Nem a pénzéért, státuszáért vagyok vele, mint régen a nők többsége (igen, tessék csak olvasni könyveket 100-200 évvel ezelőttről, ha valaki udvarolt, mindenkit az érdekelt, mennyi az éves jövedelme, kik a szülei stb)

Szóval mivel nem szükségből vagyok egy férfivel, ezért lehetek olyannal, akivel valóban kölcsönös a vonzalom, szerelem. Akivel nem használjuk ki egymást, megosztozunk mindenen.

Persze, ez csak normális, érett gondolkodású, értelmes férfiaknak tetszik. Az önbizalomhiányos görcsök meg keresik az irányítható kis nőket. Hajrá, mindenki olyat keres, aki hozzá való.

Amikor egy értelmes, emancipált nő társa vágyik, nyilván nem egy itt rinyáló kis pasikát keres, tehát nem fogja felvagdosni az ereit, ha ti inkább a butuska Gizit választjátok, mert ő csinálja a házimunka nagy részét azért mert kevesebbet keres.


Az emancipáció arra jó, hogy a nők végre ne legyenek elnyomva, azt csinálhassák amiben jók, amit szeretnének. Hogy olyan életet élhessenek, ami a férfiak előtt mindig nyitva állt, de előttük nem. Végre egyenlőség van. Boldog vagyok, hogy ebben a korban élhetek. Ha egy férfi az egyenlőségtől elveszíti a saját férfiasságát, akkor eredetileg sem volt sok neki.

2020. ápr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%

Áruld el, mit jelent férfiként viselkedni? Milyen női jogokat követelnek más nők?

Fiatal nőként úgy élem az életemet, ahogy nekem kényelmes, nem várom el másoktól, hogy bármit alám tegyenek. Vannak terveim, némelyik már megvalósult, némelyikért még dolgozom. Utazok, szórakozok, úgy tekintek az életre, mint a lehetőségek tárházára.

A barátommal is csak kizárólag érzelmi alapon vagyok együtt, mert szeretjük egymást. Ha csak egy engem ellátó férfi érdekelne, akkor 19 évesen elfogadtam volna a szomszédunk "sugar daddy' ajánlatát, de nem tettem.

Az, hogy szerinted nőies vagy férfias, az már nem az én dolgom.

2020. ápr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%

Csak a feminin, gyenge férfiakat zavarja ez. A legtöbb nő nem tolta túl szerencsére. Ennek ellenére a férfiak már attól fenyegetve érzik magukat, ha egy jól fizető, magas munkakörben van női kollégájuk. Néhány férfi hihetetlenül szánalmasan viselkedik, mióta a kultúra nem ad nekik alanyi jogon lépéselőnyt egy nővel szemben...

Ez van, meg kellett volna tanulni küzdeni, ahogy a nőknek...

2020. ápr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%
Mi az, hogy férfiként viselkedünk? Tán állva hugyozunk?
2020. ápr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%

11: én nem pofáznék úgy, hogy egy pınával lehet nekem parancsolni.


Sok férfi fiatalon csak a fszát veri, amíg a nőo törtetnek előre. Ez látszik az oktatási statisztikákon is. A férfiak kisebb arányban vesznek részt vagy gyengébben teljesítenek aránylag. Többségük sokkal hajlamosabb a lelki betegségekre a rossz stressztűrés miatt.


Nem tudom, hogy egyéni vagy kulturális szinten, de a férfiak hihetetlenül gyengék és a szexszel kutyát lehet csinálni belőlük. Könyörgöm, még fizetnek is érte... 😂 Szánalmas.


Tisztelet a kivételnek, akire fel lehet nézni.

2020. ápr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
5%
#12 Én is fizetek érte, de ettől nem érzem magam kevesebbnek... Nem jókedvemből fizetek érte elhiheted, hanem nincs más választásom. Ha nem tettem volna még 18 éves létemre is szűz lettem volna. Ha ennyire tisztában vagy a férfi nem "gyengeségeivel", akkor azt is tudhatnád, hogy mi nem bálogathatunk kedvünkre 0 erőfeszítéssel a jobbnál jobb partnerek között.
2020. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
97%

22 évesként még van pár évem a diplomáig,mert orvosnak tanulok. Pici korom óta ez volt az álmom. Tettem érte,most is teszek. Nem úgy képzelem el a jövőmet,hogy másodhegedűs legyek egy férfi mellett,aki engem irányít,akitől függök majd. Én társat szeretnék majd,egy egyenrangú partnert. Aki elfogad,szeret,becsül,támaszommá válik. Cserébe én ugyanezeket szeretném neki nyújtani. Jövőben tervezek majd családot alapítani,egy férjet és gyereketet. De nem nekik szentelném az életemet.

Sajnos sok pasi ezt a mai napig rosszul tolerálja. Arról meg nem tehetünk,hogy sokan képtelenek felnőni a céltudatos nőkhöz.

2020. ápr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%

Életem legszórakoztatóbb pillanatai közé tartozik, mikor a keresetemről vagy a tanulmányaimról kérdez egy férfi és válaszolok...


Istenem, miket ki nem tudnak találni, hogy azt igazolják maguknak, hogy az nem az én érdemem, hanem valaki hozzásegített... :'D Nagyon komikus.

2020. ápr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!