Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mire volt jó az emancipáció,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vadonavadonban kérdése:

Mire volt jó az emancipáció, ha a nőkből férfi lett miatta?

Figyelt kérdés
A legtöbb nő nem tudja eldönteni h ő most mi is, férfi vagy nő. Az emancipációra hivatkozva férfiként viselkednek, maguknak viszont női előjogokat követelnek? Akkor most mi lett a nőkből,másik nem feje felett álló diktátor az emancipáció okán?
2020. ápr. 4. 10:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
18%
Ez a férfi társak hibája is,ha férfiként viselkednének tököt növesztve akkor tudna a nő nő lenni.
2020. ápr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
91%

#12

Ne legyenek illúziód, a legférfiasabb és legvonzóbb férfiak nem vergődnek a nők sikerén és emancipációján, hanem egyenlő felekként kezelik őket.

2020. ápr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
86%

# 11


Ugyanezt tapasztalom. :)


Sőt, még olyan is volt, hogy a gyászomat, meg a beteg apukámnak az otthoni ápolásának nehézségeit kérdőjelezte meg egy ilyen csodaférfi, merthogy szép nőként annyi figyelmet, segítséget és empátiát kapok, hogy ezek a dolgok sem jelentenek nekem semmi nehézséget.


Bocsi az offért, válaszolok a kérdésedre:

Mi az a viselkedés, ami szerinted nem lenne szabad nőknek, mert férfias? Ezt jó lenne tisztázni.


Az emancipáció pedig arról szól, hogy mindenki azt csinál az életével, amit akar, és nem azt, amit a társadalom ráerőltet, megparancsol.

2020. ápr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, mit hisztiztek, meg ma is szamtalan no van (sajnos), aki amellett, hogy karriert epit, jol keres, otthon totalisan be van csicskulva es 80%-ban viszi a haztartast, gyereknevelest, mert igy gondolja sajat magatol termeszetesnek. Ezzel csak az a baj, hogy ha emellett nem tudja hozni a “szexi vadmacska” feelinget is, akkor a ferfi ra fog unni elobb-utobb, ha meg tudja hozni, hat nem tudom, azt meddig lehet birni kieges nelkul, minden teruleten 100%-ot nyujtani, de gratulalok annak, aki kepes ra, biztos van ilyen.

En is nagyon szivesen teljesitenek 100%-ot az elet minden teruleten, mert jo erzes a nap vegen vallon veregetni magamat, hogy igen, ma is mindent megcsinaltam, de a haztartasvezetest akkor is igazsagtalannak ereznem, hogy csak en csinalom, ha kepes lennek ra. Ezalol kivetel lenne termeszetesen, ha egesz nap otthon tespedhetnek, a parom meg brutto 2 millio forintot hozna haza minden honapban, bar akkor meg valoszinuleg szemelyi asszisztenst, babysittert es bejaronot fogadnek... :D

A problema ezzel csak az, azon kivul, hogy nem keres ennyit a parom, hogy alapvetoen az ember intelligens leny, meg a butabbak is, es mindenkinek kellenek a kihivasok, ingerek a mindennapjaiba. Ezert krealnak sokan felesleges dramakat maguknak, ezert tortennek megcsalasok olyankor, amikor az egvilagon semmi gond nincs amugy a kapcsolattal, stb. A portorolgetes, fozocskezes stb nem ad annyi ingert, hogy el tudjon vele tolteni az ember egy eletet anelkul, hogy bekattanna.

Azt meg senki nem maga donti el, mennyire szuletik intelligensnek, az olyan nok, akik manapsag programozok, mernokok, cegvezetok stb, a regi vilagban 1. altalaban ongyilkosok lettek a parjuk mellett 2. probaltak valami hobbit talalni amiben kiteljesedhettek (iras, zene stb) 3. ha szerencsejuk volt es olyan ferjet talaltak, akkor a hatterbol iranyitottak azt.

Az emancipacio elotti vilag soha nem volt egeszseges a nok szamara, es rohadt gaz, ha barmelyik ferfi azt varja a parjatol, hogy aszerint viselkedjen, mert siman azt mutatja, hogy leszarja az adott no igenyeit.

2020. ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
88%
Nőjl fel vagy ásd el magad.
2020. ápr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
A kérdés nem arra vonatkozott h észre vedzik-e a nők, h tul lett tolva az emancipáció. Minden tiszteletem a nőké, mert valóban ők a csalad gerincei pl anyakent, es nem lenégésből vagy nőgyűlöletnől tettem fel így a kérdést. Azt senki sem vitathatja h jogegyenlőség van, sőt a mi kultúránk még egész jól áll pl a mohamedánokéval szemben. De azt is észre kell venni h a ló másik oldalára esett át ez az egész. Nem gondoljátok nők, h hamarosan megkell majd vitatni a férfi emancipació ügyét?
2020. ápr. 4. 12:53
 17/27 anonim ***** válasza:
88%
Kifejtenéd, hogy mi az a viselkedés, ami szerinted olyan férfias, hogy egy nőnek nem szabadna, és mik azok a pontok, ahol az emancipáció átesett a ló túloldalára?
2020. ápr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Mondok erre egy nagyon egyszerű választ az utolsó kérdezőnek: sok országban pl törvényben rögzítették h a nőknek előnyt kell élvezni bizonyos munkahelyeken pl felvételnél. VÉs ettől kezdve hol is a jogegyenlőség??
2020. ápr. 4. 13:08
 19/27 anonim ***** válasza:
85%

Itt állok friss diplomás fiatal lányként, kettő nyelvvizsgával, jogosítvány és ajánlatokkal, amik végül elvezetnek majd az álommunkámhoz. Egy külföldi ország fővárosában élek egy lakásban közösen a barátommal, amit az előző tulajdonos rokonok hiányában rám hagyatékozott, tekintve, hogy az egyetem mellett rendszeresen látogattam és ápoltam.

Ez már férfias viselkedés? Egyáltalán mi számít annak? Mi számít túlzásnak?

Csak nem lehetek olyan férfias, máskülönben a heteró barátom se lenne velem.

23/L

2020. ápr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
55%
Munkába álláshoz, egyéb tevékenységekben való aktívabb részvételnél jobban megjelennek a nők is ma már szerencsére.
2020. ápr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!