Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a srác nem jelöl be Faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác nem jelöl be Facebookon, akkor vajon titkol valamit, vagy csak nem annyira használja?

Figyelt kérdés

Tinderen ismertem meg, ahol mondta pár nap után, hogy beszélhetnénk Whatsapp-on.

Amikor rákérdeztem a teljes nevére, megmondta, és instagramon is bekövetett, de kicsit meglepő, hogy Facebookon nem jelölt be.

Januárban rakott ki képet, tehát valamennyire biztos használja, de a nevéről nem hazudott, meg nincs is kint neki semmi extra, ami mondjuk másik lányra utalhatna.


Mindketten inkább ilyen szexkapcsolatszerűt keresünk, de egyébként nem ez az eltűnős fajta, minden nap beszélünk, stb.


2020. ápr. 4. 13:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne veled, ha nem lenne internet? :/
2020. ápr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom... Hány éves vagy??
2020. ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudhatjuk. Az én tinderes csávóm bejelölt facebook-on, mégis mint kiderült, volt barátnője...
2020. ápr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Én eddig senkit se jelöltem be Tinderről. Az már elég személyes dolog. Instán beszélek velük. Ha tudod a teljes nevét,akkor nagy a lebukás veszélye... nem kockáztatna.
2020. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ebben mi olyan jézusom. :D Szimplán csak nem akarok belerondítani egy esetleges kapcsolatba. Bár őszintének tűnik, meg mindenre normálisan válaszol, amit kérdezek, de attól még ezt kicsit furcsának találtam.
2020. ápr. 4. 14:04
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt kérdés???
2020. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Atleptel egy hatart es nem veszed eszre. Kesobb beloled lehet a levakarhatatlan volt baratno.
2020. ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%

Miért jelölne be a Fosbúkon?


Téged a Tinderen szedett fel, ami egy kúrópartner kereső app.

Te csak ürítésre kellesz neki, nem barátnak, vagy barátnőnek.

2020. ápr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 éve cseréltem utoljára profilképet FB-n.

Napi 5 percet ha használom.


Most jól értem hogy a "kapcsolatotok" attól függ hogy a gyerek mennyire van fent az FB-n ?


Ne haragudj de mennyi vagy te 14.

2020. ápr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

> Nem tudhatjuk. Az én tinderes csávóm bejelölt facebook-on, mégis mint kiderült, volt barátnője...

Ha kapnék egy dollárt minden alkalommal, amikor ilyen történetet hallok...

2020. ápr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!