Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a srác nem jelöl be Faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác nem jelöl be Facebookon, akkor vajon titkol valamit, vagy csak nem annyira használja?

Figyelt kérdés

Tinderen ismertem meg, ahol mondta pár nap után, hogy beszélhetnénk Whatsapp-on.

Amikor rákérdeztem a teljes nevére, megmondta, és instagramon is bekövetett, de kicsit meglepő, hogy Facebookon nem jelölt be.

Januárban rakott ki képet, tehát valamennyire biztos használja, de a nevéről nem hazudott, meg nincs is kint neki semmi extra, ami mondjuk másik lányra utalhatna.


Mindketten inkább ilyen szexkapcsolatszerűt keresünk, de egyébként nem ez az eltűnős fajta, minden nap beszélünk, stb.


2020. ápr. 4. 13:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Engem azért nem jelölt be facebookon, mert menyasszonya volt. :) Nyilván nem randiztam vele.
2020. ápr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de honnan a fenéből tudjuk?


Egyébként ugyanígy voltam egy nővel, kimagyarázta azzal hogy nem sokat használja a facet.... természetesen nem vettem be a dumáját. De tökmindegy volt nekem , mivel szexkapcsolatnak indult, nem tartozik elszámolással. Ha nem akar felvállalni , vagy előttem bármi mást felvállalni , az ő dolga. Természetesen nem esett jól de elfogadtam.

2020. ápr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő lehetséges.
2020. ápr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%

Talán nem érdekli a fekve, mint pl engem sem.

Vagy nem jossz be neki. :(

2020. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok levakarhatatlan típus, pont, hogy azért nem keresek komoly kapcsolatot, mert nem megy nekem, szimplán ahhoz voltam eddig szokva, hogy ott beszéltem az emberekkel.

Ha ez ennyi emberből már egyből előhozza a gyűlöletet, arról nem én tehetek. :D

2020. ápr. 4. 15:53
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha mindketten csak szexkapcsolatot kerestek nem mindegy??
2020. ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Úgy látom, neked már az is furcsának számít, ha valaki őszinte típus, és szereti, ha a másik is az.
2020. ápr. 4. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!