Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi rámosolyog egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vadonavadonban kérdése:

Ha egy férfi rámosolyog egy nőre az utcán, már szexistánsk bélyegzik és meghurcolják, szerintetek miért?

Figyelt kérdés
Miért szexizmus az ami ösztönös és nem zaklató?
2020. ápr. 4. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen hülyeségeket hogy találtok ki? Mutass már légyszi egy cikket arról, hogy egy férfi rámosolygott egy nőre, majd utána agyonütötték.
2020. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
A kérdező bizonyára egy párhuzamos dimenzióból érkezett. Ebben a dimenzióban egy mosolyért semmilyen bélyeget, címkét nem kap a férfi, ha egy nőnemű egyénre mosolyog.
2020. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%
Sajnos ezt én is tapasztaltam :(
2020. ápr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Akkor ne mosolyogj nőkre. Probléma megoldva.
2020. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Egy mosolyért még senkit nem hurcoltak meg. Degeneráltak vagytok, hogy ilyen hülye kérdéseket írtok ki ma egész nap?
2020. ápr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem tudom, és nem is érdekel, az összes barátnőmmel úgy jöttem össze, hogy molyosogtam, és maradok is ennél a jó szokásomnál. Aki akarja az meg nézze az eget, vagy az aszfaltot, vagy sírjon ha egy nő jön szembe az utcán.
2020. ápr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
98%
3-as, hogy hurcoltak meg?
2020. ápr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Akikben ilyen kérdés merül fel, azok általában nem csak megejtenek egy mosolyt, hanem folyamatosan bámulnak, mint akinek kiesik a szeme. El tudom képzelni a szituációt, baromi gáz.
2020. ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

Egy mosoly és a kidülledő szemű, szinte nyáladzó felfallak-a-tekintetemmel vigyor között van különbség.

Bár az utóbbiért sem fog senki meghurcolni, ellenben borzasztó kellemetlen a nőnek

2020. ápr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Senki nem hurcolja meg, csak ha tényleg szemérmetlenül bámul és vigyorog kellemetlen és kínos.

Ha pedig még direkt bele is mászik a személyes terembe, az meg már kifejezetten undorító.


Ha normális, vonzó férfi mosolyog rám, az pedig azért kellemetlen csak, mert van párom, ezért nem szeretnék pozitív visszajelzést adni, mert akkor félő, hogy megszólít. Akkor meg természetesen elutasítom. Szóval ha ignorálom, az sem esik jól senkinek, ha pedig megeresztek egy félmosolyt, és odajön, akkor pedig a visszautasítás a rossz, meg úgy is érezheti, hogy átvertem.

2020. ápr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!