Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim, lányok! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Hölgyeim, lányok! Mennyire fontos nektek egy férfi zenei ízlése?

Figyelt kérdés

Egy kérdés a sok pénzes, incel téma között?


Férfiként nekem fontos, hogy egy húron pendüljünk, bár én kicsit zenemániás vagyok.


A lányok hogy vannak ezzel?


29F


2020. ápr. 3. 00:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Jó ha hasonló a zenei ízlés de minimum egy két olyan stílus elengedhetetlen ami mindkettőnknek tetszik. És nem viselem el ha ócsárolja azt amit én szeretek de szerintem ez azért egyértelmű.
2020. ápr. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jó, ha van hasonlóság is ilyen téren, de nem kell száz százalékosan egyezni. A lényeg, hogy ne erőltesse azt amit én nem szeretek hallgatni, és természetesen én sem erőltetem rá az én ízlésem. Nekünk a férjemmel szinte teljesen más a zenei ízlésünk, 1-2 olyan előadó van, akit mindketten hallgatunk, de azokon kívül tűz és víz. Nem zavar, mert mindketten hallgatjuk a sajátunkat, vagy megegyezünk hogy mikor ki választ zenét.
2020. ápr. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Szerintem ez teljesen személységfüggő, és hogy választ(példát) adjak az én esetemmel tudok jönni. Művész alkat vagyok, művész körökben mozgok, alapvetően képzőművész vagyok de nekem nagyon fontos az összkép, így a zenei ízlésem tükröződik a munkáimon és a kinézetemen is, nekem például sokat számít a zenei ízlés, és szeretem az olyan embereket akik "zenemániások". (Nem feltétlenül kell passzolnia az ízlésünknek szeritem az is izgalmas ha alapvetően mást szeretünk de vannak közös pontok)
2020. ápr. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha zenemániás már mindegy.

Annyira meg nem.

2020. ápr. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudja fejhallgatóval hallgatni, és nem forgatja a szemét az én zenémre, végül is mindegy.
2020. ápr. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Csak simán legyen zenei ízlése, az már nem érdekel, hogy az enyémmel egyezik-e, vagy nem. Nem szoktam koncertekre járni vagy hangosan zenét hallgatni, nem kell ugyanazt szeretnie, amit én. De baromi ciki 70 éves kor alatt, aki a szívéhez kap, ha megszólal egy elektromos gitár egy számban, mert csak és kizárólag a lityilötyi népszerű pop számokat hallgatja és ismeri, amik épp a rádióban mennek.
2020. ápr. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nálam ez teljesen hangulatfüggö. Ha belehallgatnál a zenei listámba, igencsak meglepődnél az éles stílusváltásoktól.

Nem múlhat a zenén egy kapcsolat. Nyilván nem fogom azt a zenét bömböltetni a partnerem fülébe, amelyikről tudom, hogy nem szereti. Csak ennyit várok el tőle is.

Egyébként eléggé mindenevő vagyok zenei téren.

Sőt, ha zenélni is tud, mondjuk, gitározni vagy zongorázni, az még jobb.

2020. ápr. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem inkább csak az a fontos, hogy ne legyen korlátolt ilyen téren (sem) és ne úgy álljon hozzá, hogy "fujj mi ez a szar, csak a rap/rock/klasszkus az igazi zene". Szerintem ha valaki nem begyepesedett "csak azért se" ember akkor nem létezik, hogy csak egyféle stílusú zene tetszik neki és más műfajokban nem talál olyat ami bejön neki. Felőlem lehet a sátánista metál is a kedvenc műfaja ha nem szól meg másokat mert mondjuk technot hallgatnak. És ha nem úgy áll hozzá, hogy ő azt meg se hallgatja mert úgy is szar. Én mindenevő vagyok zenei téren szóval nem örülnék ha valaki leszólná a hallgatott zenéim 90%-át.
2020. ápr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Jó, ha azért van, ami közös. Párommal más zenéket hallgatunk, de azért van átfedés.

Inkább az zavart, hogy ő kb. bármit csinál otthon, ahhoz majdnem maxon tolja a rádiót és nem számít, hogy mi megy. Engem meg rohadtul zavar, mikor az egész házban az igénytelen mai nyávogást kell hallgatni. De meg tudtuk beszélni. :))

2020. ápr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Sunshinedoll ***** válasza:
46%
Semennyire. Mármint amíg nem valami teljesen ellentétes politikai ideológiára buzdító zenét hallgat, alapvetően nekem mindegy. Én nem vagyok nagy zenehallgatós, max. takarításhoz vagy utazáshoz szoktam betenni zenét, de kb. bármilyen stílust meghallgatok.
2020. ápr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!