Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkeresésnél/ párkapcsolatnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkeresésnél/ párkapcsolatnál csak a kinézet számít szerintetek is?

Figyelt kérdés

Mindig csak a jó kinézetűeket látom párral általában.

Nekem még sosem volt barátnőm és nem nézek ki annnyira jól.


2020. ápr. 4. 16:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem "csak az számít", de sajnos "eléggé számít". Eléggé ahhoz, hogy mi rondák számításba se jöjjünk soha. De ez így van jól, mi szenvedésre születtünk, semmi másra. Az élet büntetés.
2020. ápr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
94%
Ez egyáltalán nem igaz. Én ponthogy úgy látom, hogy az ismeretségi körömben a kevésbé szép emberek házasodnak legelőször. Persze a párjuk sem valami szép általában. Ha te is a sajàt kategóriádban keresgélnél, lenne párod.
2020. ápr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
Nálam kimondottan az nem számított sohasem.
2020. ápr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ilyen hülye kérdéseket kiírni?
2020. ápr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Első rostán át kell menni...

Utána lehet villogni személyiséggel.

2020. ápr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem amikor az ember társat keres, nem csak egy alkalmi partnert, akkor nincs olyan, hogy "CSAK" x dolog számít. Egy ember komplex lény, milliónyi tulajdonsággal, külsőt és belsőt illetően is, amik közül bármelyikre lehet azt mondani, hogy ez nekem nem számít, amaz viszont elengedhetetlen. Amikor arról van szó, hogy egy életet akarsz valakivel leélni, akkor nyilvánvalóan a kinézet nem lehet az egyedüli szűrő, hiszen a külső az változik, akár átmenetileg, akár tartósan, tökmindegy, de sosem lesz pontosan ugyanolyan, mint abban az időpillanatban, amikor megismerkedtetek. Erre alapozva azt mondani, hogy "hm, jól néz ki az illető, alapítsunk családot és vegyünk fel 100 év hitelt" elég meredek lenne. Nem mondom azt, hogy nem számít, mert igenis számít, de csak egy szempont a sok közül, amit figyelembe vesz az ember. Teljesen mindegy, milyen nemről beszélünk, mindenkinél ez az alapértelmezés.


Amúgy nálunk a társaságban számomra egyik férfi sem vonzó, számomra ők a "bottal sem" kategória, mégis mindannyian házasok és gyerekeik vannak. Ketten alacsonyak és cingárak, egyikük meg ugyan magas, de úgy néz ki közel a 40-hez, mint egy jóllakott óvodás, aztán neki is összejött a boldog családi idill. Egyikük sem kifejezetten gazdag vagy kiemelkedő bármiben, kettejüknek autója sincs, egyiknek meg a gyerekek miatt valami ócska egyterűje, szóval erre se mondhatod azt, hogy ellensúlyozza a külsőben nyújtott hiányosságokat. Az én párom számomra nyilván vonzó és tökéletes, de biztos vagyok benne, hogy valakinek ő is a "bottal sem" esete, és ez így is van rendjén. Szerencsére az egyéni ízlés és preferenciák mind eltérnek, akármelyik nemről is beszélünk, szóval nem lehet olyan általános érvényességű igazságokat pufogtatni, mint amit itt gyakorin olyan nagyon szerettek.

2020. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én például pont ezért nem szeretek képpel ismerkedni, mert úgy gondolom, hogy a belső többet ér. Persze számít a külső, mert ha valakit nagyon rondának tartok, az más, viszont egy átlagos, vagy akár átlag alatti srác is simán szóba jöhet, ha megnyerőek a belső tulajdonságai. Egy vicces, kedves pasi külsejébe bele lehet szeretni, de lehet valaki akármilyen helyes, ha egy tapló és nem lehet vele együtt élni.


Nekem egyébként is elég átlagos az ízlésem. Legutóbb társkeresőn nézelődtem és megmutattam a barátnőmnek pár pasit, aki nagyon tetszett, erre ő telitorokból röhögni kezdett... Hát nem esett jól, azok igenis aranyos pasik voltak!


Egyébként hol a csudában élsz te? Mert hogy én annyira rémesen ronda párt látok, Dunát lehet rekeszteni belőlük... :D

2020. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyértelműen.
2020. ápr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!