Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy fiút sem érdeklem?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, szerintem semmi baj nincs a külsőmmel, és intelligensnek is tartom magam. Még nem volt soha kapcsolatom, mert minden ismerkedésem kb azelőtt véget ért, hogy elkezdődött volna. Azt tapasztaltam az elmúlt pár évben, hogy a legtöbb fiú kinézetileg annyira magasra tette a lécet, hogy nekem már lassan olyan fiúknál sincs esélyem, akik amúgy nekem sem tetszenének. Nem szeretném lejjebb adni a lécet és úgy gondolom, hogy nekem egy kapcsolatban sokkal inkább az ember belső értékei lennének a fontosak, de konkrétan ott tartok, hogy egy fiú sem vesz észre. Mi lehet ennek az oka, min változtassak? Amúgy egy nyitott és barátkozó lánynak tartom magam, sok olyan helyre járok, ahol lenne esélyem találkozni valakivel.
2020. ápr. 4. 16:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Biztos nem lehet megtalálni.
2020. ápr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
10. válaszoló, az van a barátzónában, akiknek én is ott vagyok. Más esetben legtöbbször én kerültem oda.
2020. ápr. 4. 17:08
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Itt is beszélgettem nem egy olyan lánnyal, aki panaszolta, hogy ő senkinek sem kell, senki nem figyel fel rá. Hosszabb idő és normális beszélgetés után felvetettem, hogy lehetne képcsere, találkozás, bármiféle tét nélkül, egyszerűen csak elbeszélgetnénk személyesen, el is utaznék, én fizetném a cechet. Ki lehet találni a végeredményt. Kicsit furcsa, hogy többször is így pofára estem, pedig normálisan közeledtem, nem küldtem képet a farkamról, nem tettem közönséges megjegyzéseket, és nem azzal indítottam, hogy "dugunk?", valamint éktelenül rondának sem számítok, és én sem a plasztikszörnyekre hajtok, hanem normális, átlagos külsejű lányok érdekelnének. Ezek után úgy gondolom, hogy nem velem van a baj. Valamiért képtelen vagyok elhinni, hogy egy valóban tetszetős külsejű, értelmes, normális lánynál soha egyetlen tisztességes srác sem próbálkozott volna.
2020. ápr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
29%

Csak biztatlak, hogy nem vagy egyedül. :)

Én is 21 éves lány vagyok és nekem se volt még senkim. Én is intelligensnek tartom magam (orvosira járok, akkor csak nem lehetek hülye). Külsőm átlagos, magasságom átlagos, nagyjából mindenem.

Azon én is gondolkoztam, hogy mi lehet a baj. Introvertált vagyok. Nincs megfelelő kisugárzásom talán. Nem tudom.

2020. ápr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Pasik magasra teszik a lécet...te nem akarod lejjebb tenni a lécet. Volt egy nagy ember Jézus ő mondta: Azt tedd febarátoddal,amit önmagaddal tennél. Te nem adod akkor ők miért adnák.
2020. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
19%
Erre én is rájöttem mint amit a 13 ír,basznak válaszolni sokszor pedig segíteni próbálsz, meg több lány is mutatott képet és a jórészük csinos sportos lány volt még is itt panaszkodtak hasonló kérdés alatt! Szóval én sem hiszem el ezt, hogy senkinek nem kell a kérdező mert ez szinte nettó hülyeség! Csak gondolom a bmw, meg a nyaraló,meg a havi 1 misi fizetés a vonzó mint a nők 99% nak és az átlag józsit észre sem veszik!
2020. ápr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Nem teszem magasra a lécet, tényleg. Fontos a külső egy bizonyos szintig (igényes legyen), de a fő a belső. Az sem érdekel, ha nincs sok pénze, autója, mert nem az anyagi javakra megyek. Amin elgondolkoztam, hogy lehet az a baj, hogy a saját korosztályomból (21-24) próbálkozok, és tapasztalataim szerint ez a réteg még elég felszínes dolgokat néz. Amúgy meg elég érdekes, hogy egy válasz érkezett lánytól, aki az én cipőmben jár, a többi meg javarészt olyan fiúktól/férfiaktól, akik engem okolnak/nem hisznek nekem/midnenért a nők a hibásak (tisztelet a kivételnek és persze nem azt mondom, hogy nincs semmi igazság ezekben a válaszokban).
2020. ápr. 4. 19:10
 18/26 anonim ***** válasza:
76%
#16 Ha a Józsi szexuálisan jobban vonzana, mint a havi 1 misis bmw-s pasi, akkor Józsit választanám...Ha pedig se ő, se a milliomos playboy sem az esetem, akkor egyiket se. :) Lehet hihetetlen, de én pl. nem tudok kapcsolatban lenni valakivel úgy, hogy közben abszolút nem vonzódom és a hányinger kerülget ha megcsókol...nem érdekel az se, hogy villája van a Rózsadombon. Nem. Nekem nincs hozzá gusztusom. Nem a kocsijával akarok csókolózni meg ágyba bújni, hanem vele. De ahhoz meg kéne lennie a kölcsönös vonzalomnak is.. Nekem úgy nem működik, ha már az elején se érzem azt a szikrát amitől vágynék a pasira.
2020. ápr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
93%
#17: Tudod, amikor az x+1-edik olyan tapasztalatom van, hogy lepattint egy állítólag senkinek sem kellő nő úgy, hogy nem viselkedtem bunkón, nem vagyok elviselhetetlenül ronda, neki gyakorlatilag egy tapodtat sem kellett volna mozdulnia, mert elutaztam volna, hogy találkozzunk (nyilvános helyen!!!!), nem kellett volna fizetnie, és legfeljebb azt mondta volna a végén, hogy nem érez semmit - nos, akkor az azért szerintem jelez valamit. Másrészt ha én több ilyen "senkineksemkellek" típusú lánynál próbálkoztam, akkor feltételezem, hogy lehettek mások is, akik szintén próbálkoztak. És nem, nem vagyok hajlandó elhinni, hogy mindegyik esetben mindenben én hibáztam volna, vagy hogy mindig mindent én csináltam volna rosszul.
2020. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
18%

#18


De ez így olyan rossz - bár teljesen jogos - mert így alapvetően jóképűnek kell(ene) lenni, hogy bárkinél is legyen esélye az embernek, az pedig... nem mindig van meg...

2020. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!