Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy fiút sem érdeklem?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, szerintem semmi baj nincs a külsőmmel, és intelligensnek is tartom magam. Még nem volt soha kapcsolatom, mert minden ismerkedésem kb azelőtt véget ért, hogy elkezdődött volna. Azt tapasztaltam az elmúlt pár évben, hogy a legtöbb fiú kinézetileg annyira magasra tette a lécet, hogy nekem már lassan olyan fiúknál sincs esélyem, akik amúgy nekem sem tetszenének. Nem szeretném lejjebb adni a lécet és úgy gondolom, hogy nekem egy kapcsolatban sokkal inkább az ember belső értékei lennének a fontosak, de konkrétan ott tartok, hogy egy fiú sem vesz észre. Mi lehet ennek az oka, min változtassak? Amúgy egy nyitott és barátkozó lánynak tartom magam, sok olyan helyre járok, ahol lenne esélyem találkozni valakivel.
2020. ápr. 4. 16:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
89%
#20 A szépség tudod teljesen relatív. :) Volt olyan barátom, akire a nagy többség azt mondta egyáltalán nem jóképű, de nyilván rám hagyták, én randizom vele. Viszont nekem meg baromira bejött, olyan karakteres arca volt (nem tudom hogyan fogalmazzak) a kisugárzása, a hangja is mind azonnal vonzani kezdett.
2020. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
73%
#18 Hányszor olvashattuk már pont ezt a szöveget - lehet, hogy te copypaste-led mindenhova? :D - aztán a valóságtartalma annyi volt, mint medvesajtban a brummogás.
2020. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
38%

#22-es: Én ismerem magam, leírtam az én nézőpontomat, csinálj vele amit akarsz. Nem fogok egy vadidegennek bizonygatni semmit, engem hidegen hagy hogy te mit gondolsz, vagy épp mit nem, minek van valóságalapja. :)

Azt meg hogy mindenhova "copypastelném" a válaszomat, azt légyszíves linkeld már be, mert én nem találkoztam még vele máshol, főleg úgy hogy ez az 1 válaszom van ebben a kategóriában. :) De te ezt is bizonyára jobban tudod, úgyhogy inkább rád hagyom. :)

2020. ápr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
89%

Én is hasonló cipőben járok,mint te.Erre csak annyit tudok tanácsolni,hogy ismerkedj és járj el a barátaiddal szórakozni,illetve az érdeklődési körödnek megfelelő csoportba lépj be,ahol előbb vagy utóbb tudsz beszélgetni mással.Előbb vagy utóbb csak találsz valakit,aki tetszik is neked.Ezzel amúgy nincsen semmi baj. Későn érő típus vagyok szintén,de szerintem ez nem új keletű dolog. Sok ember szenved ebben, de utána több éves kapcsolatuk lesz. Én is így vagyok vele,hogy türelmesen várok.😊Rossz sokszor szerelmes párokat látni,de hidd el,hogy nem fogsz egyedül maradni.

21L

2020. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
28%
Ha koronád van, akkor ne csodálkozz. :))
2020. ápr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

#23-as szivi, vedd már lazábbra. Egyrészt azért írtam, mert szó szerint ugyanezt a szöveget olvastam többször is, már évekkel ezelőtt is.


Másrészt mondanám, hogy már te is találkoztál az "én és barátnőim nem ilyenek vagyunk" blabla szöveggel, de ezek szerint nem.


Harmadrészt azért vedd lazábbra, mert az ilyen reakciókkal villámgyorsan lehull az "én önálló, erős, bátor nő vagyok" álarc :D

2020. ápr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!