Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért a szex jelenti a mindent?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 4. 22:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%

A kapcsolatban én vagyok a nő és én több szexet is igényelnék mint a párom.

A férfiaknak nem a szex a minden hanem inkább a nők..... Szánalom de ez van.

2020. ápr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Évekig szerelmes voltam egy olyan nőbe, aki csak haverként tekintett rám. Soha nem volt köztünk fizikailag egy ölelésnél több. (csók sem) Évek óta nem beszéltünk már, de még ma is álmodom vele. Szerinted a szex jelentette a mindent? (32/F)

Egyszerűen csak rossz társaságban ismerkedsz és általánosítassz. Ez nem a férfiak hibája.

2020. ápr. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Deák Dominik 2020 ***** válasza:

Nem a szex jelenti a mindent, főleg, ha szerelmesek vagyunk, de vedd figyelembe, hogy bennünk a nők számára elképzelhetetlenül erős a szexuális vágy, ezért nagy a jelentősége is.


Mivel a kérdés túl általános, ennél többet érdemben nem tudok hozzászólni.

2020. ápr. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak a szex, a szerelem is!
2020. ápr. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
47%

Megjegyeznék egy tényt a férfiakkal kapcsolatban amivel nem minden nő van tisztában: szexualitás terén a férfiak abban különböznek a nőktől, hogy náluk a nőkkel ellentétben a szexuális és szerelmi vonzalom élesebben kettéválik. Míg a nőknél a 2 dolog eleve összefügg, sőt szinte összemossák a kettőt, addig a férfi gond nélkül kezeli külön a kettőt. Így képesek akár szexuális türelemre, akár megcsalásra is gond nèlkül, a szerelem erős érzése mellett is. Aztán jellem függő hogy melyiket teszi meg az adott fèrfi, ha gyenge jellem és népszerű is akkor az utóbbit, ha erős jellem akkor képes az előbbire is.

Szóval hogy a férfiaknak a szex a mindene egy egetverő butaság, amit sok ostoba férfi is szívesen terjeszt, de ezeknek nem szabad hitelt adni, aki ilyeneket állít férfiként az annyira ostoba hogy önmagát sem ismeri, vagy sosem volt még szerelmes, lelkileg degenerált.

2020. ápr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem nem a szex jelenti a mindent nőként de nem lennék olyan kapcsolatban amiben nincs elég és jó minőségű szex. Te hogy vagy ezzel?
2020. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!