Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért zavarta 4 év korkülönbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarta 4 év korkülönbség az én javamra? Más férfiakat is zavar ez?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel. Napok óta jól elvoltunk. Már becézett is, írta, hogy nagyon tetszem neki. Még ma is írta. Erre most feltette a kérdést, hogy milyen kapcsolatot keresek. Írtam, hogy komolyat. Erre jött a válasz, hogy ő komoly kapcsolatot nála fiatalabbal tud csak elképzelni. Én 37 vahyok, Ő 33.De az elejétől tudta mennyi idős vagyok, mégis keresett és ma is elmondta még, hogy mennyire tetszek neki erre 2 órával később ezt írta és elbúcsúzott. Mi a fene történt? Szóval nem értem. Nem hiszem, hogy egy kapcsolat ezen múlik és ez nem egy nagy eget verő korkülönbség sztm.Most tényleg ennyire zavaró, ha a nő 4 évvel idősebb?

2020. ápr. 5. 01:55
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
No igen, de Ő az elejétől tudta mennyi idős vagyok és mégis minden nap leírta mennyire tetszem és szeretné a dolgot... Tehát minek írt napok óta akkor, ha ez tényleg zavaró lett volna számára? Az elején is tudta, hogy Ő a fiatalabb... Én még soha egy férfivel se találkoztam, aki a korom miatt nem akart velem lenni. Mivel nagy fiatalos vagyok, sok esetben 20-25 éves fiúk is próbálkoznak nálam. Ő is megjegyezte, hogy 10 évet simán letagadhatok... Úgyhogy, amikor mondtam neki, hogy korrektebb lett volna, ha azt mondja, hogy lett más, azt mondta, hogy azért nem mondott ilyet, mert az nem lett volna igaz. Neki tényleg ez velem a problémája. Nekem kicsit ellentmondásos...
2020. ápr. 5. 11:31
 12/27 anonim ***** válasza:
39%

Attól még tetszhetsz neki, és vonzódhat hozzád, de komoly kapcsolatot nem akar veled. Azért beszélt veled, mert vonzónak tartott, esetleg összejöhet néhány jó szex.


De évekig tartó kapcsolatot fiatalabb nővel szeretne, mert ők frissebbek, szexibbek, jobb fogás egy 10 évvel fiatalabb nő, testre. És ha gyereket akar, biológiailag jobb húzás huszonévest választani.


Persze, persze, ez milyen szomorú. De ez van.

2020. ápr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
A gyerek dolgott megértem. De azt, hogy nálam 10 évvel fiatalabb lányok jobb formában vannak fizikumra, na olyat keveset látok még az edzőteremben is :)
2020. ápr. 5. 14:41
 14/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem nagy korkülönbség 4 év semmi van egy munkatársnőm 12 évvel idősebb a férjétől és 15 éve boldog házasok még gyermekük is van. Nem számít a korkülönbség az csak kifogás, hogy lerázhasson.
2020. ápr. 6. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Ő nem akart veled komoly kapcsolatot, ez egyértelmű. Családot alapítani csak fiatalabbal akar. Ettől még tetszel neki, mint nő.


Saját tapasztalatot tudnék erre hozni. Eddig én is mindig az idősebb nők után kajtattam, mert ők sokkal érettebbek és komolyabbak, mint fiatalabb női társaik. Jobban meg is találtam a közös hangot idősebbel mindig. Összekerültem egy 6 évvel idősebb nővel. Pár hónapig voltunk együtt csak, mert közben döbbentem rá, hogy ez annyira lehet nem is jó ötlet. Ő 34 éves volt. Én minimum 2, de akár 3 gyereket szeretnék. Ő azt mondta 1, vagy maximum 2 gyereket akar korából fakadóan. De a 2 az a max tényleg és nem feltétlenül akarja a 2-t is. Én azon a véleményen vagyok, hogy nem árt eltelnie kis időnek míg egy pár gyereket vállal, hisz nem árt egy darabig együtt is élni, hogy ténylegesen megismerjék egymást a felek és biztosak legyenek abban, hogy együtt képzelik el a jövőt. És ekkor döbbentem rá, hogy mire az 1. gyerekünk megszületne, ő már akkor 36 éves lenne legalább. Kétséges, hogy akár 2. gyereket is szülne nekem.


A kora nem zavart az együttlét során, de családalapításnál már lehetnek letérő igények ebből kifolyólag. Teljesen más az, ha valaki 20 évesen van együtt egy mondjuk 25 évessel, vagy már akkor amikor alapból ketyeg a biológiai óra.


Szóval tetszettél ennek a férfinek, de nem veled képzelte el azt, hogy család legyen. Persze el lehet őt ítélni a válaszadóknak, de szerintem korrekt volt annyiból, hogy az elején ezt tisztázta veled és mikor kiderült mást kerestek, akkor nem megvezetett téged, hanem inkább elköszönt.


"Most tényleg ennyire zavaró, ha a nő 4 évvel idősebb?"

Nem zavaró, de 37 éves vagy. Szülnél neki még 39-40 évesen gyereket? Gondolom, ha igen, akkor is csak 1-et maximum. Ezt nem tudhatjuk, hogy ő nem-e nagy családról álmodozik. De mint írtam, ettől még mint nő, vonzónak tart és ezt nem titkolta. De szerintem ezzel semmi baj nincs, mert elmondta, hogy fiatalabb nővel akar komoly kapcsolatot.

2020. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Barócsi Istvánné!


"Szerintem ez nem nagy korkülönbség 4 év semmi van egy munkatársnőm 12 évvel idősebb a férjétől és 15 éve boldog házasok még gyermekük is van. Nem számít a korkülönbség az csak kifogás, hogy lerázhasson."


Nem értek veled egyet teljesen. Abban igazad van, hogy 4 év korkülönbség semmi, de akkor is a dolgok mögé kell látni. Gyerekvállalás szempontjából már lehetnek eltérő igények. Arra pont elég az a 4 év 30-as korban.


"van egy munkatársnőm 12 évvel idősebb a férjétől és 15 éve boldog házasok még gyermekük is van"


Azért azt is leírhattad volna, hogy hány évesek a felek? Azt szép leírni, hogy 15 éves házasok és 12 év a különbség és gyerekük is van, de azt már nem írtad le hány évesen jöttek össze és hány évesen lett gyerekük. Na meg hány gyerekük lett? Mert 1 gyereket még akár egy 30-as évei végén járó nő is bevállal, de 1-nél többet nem valószínű. És ha ez a 33 éves férfi még 2 vagy 3 gyerekre vágyik, akkor elítélni nem lehet azért, ha komoly kapcsolatot nem 37 éves nővel képzel el. Egy dolog vágyni valakire, mint nőre és másik dolog családalapításra is gondolni vele.

2020. ápr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Hát igen, csak az a gáz ebben a dologban, hogy az elejétől tudta mennyi idős vagyok és a milyen kapcsolatot keresek csak az 5. nap után hangzott el és nem az első napon.

És mindezt úgy, hogy egyáltalán nem úgy beszélgetett velem, mint, aki laza kapcsolatban gondolkozik velem. A lapjára is az volt kiírva, hogy szerelem korona idején. Hozzátenném, hogy a búcsúja előtt még fél órával is leírta, hogy mennyire őrült, hogy megtalált. Aztán ahogy leírtam, hogy komolyat keresek, de amúgy ez elég nyilvánvaló volt az 5 napos beszélgetés alatt, egyből közömbös lett és már azt is tagadta, hogy 5 napja beszélünk :) Egyre inkább azt mondom, hogy eredetileg is csak szexet keresett. És tökmindegy kivel levelezett volna. Ha nála 5 évvel fiatalabbal, akkor is ez lett volna a válasz sztm.

2020. ápr. 7. 17:27
 18/27 A kérdező kommentje:
*örült
2020. ápr. 7. 17:32
 19/27 anonim ***** válasza:
Nem, hanem hülyíteni akart. Szerintem az elejétől megfordult a fejében, hogy ez egy nálam idősebb nő, most behülyítjük és dobjuk, mert hogy képzeli hogy idősebb, és nem saját magánál idősebb faszit keres. Tudom hogy ezt gondolják, mert sok haveri beszélgetésben hallottam ezt. Nagyon idegesek erre. Pedig ott van pl Tom Hanks és párja, egyidősek, milyen szépek már együtt. Annyira összeillenek. De ezt nem értik azok akiknek ez presztízs hogy a nő fiatalabb. Nem is látják, mert általában annyira le vannak tompulva az érzékszerveik, csak a presztízs, a presztízs. Remélem ez egy valós kérdés és nem kamu. Mert szeretik felhozni ezt a témát az ilyenek kamu személyiséggel.
2020. ápr. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

"És ha ez a 33 éves férfi még 2 vagy 3 gyerekre vágyik, akkor elítélni nem lehet azért, ha komoly kapcsolatot nem 37 éves nővel képzel el. Egy dolog vágyni valakire, mint nőre és másik dolog családalapításra is gondolni vele."


Ezt meg lehet fordítani:


És ha ez a 33 éves nő még 2 vagy 3 gyerekre vágyik, akkor elítélni nem lehet azért, ha komoly kapcsolatot nem 37 éves férfivel képzel el. Egy dolog vágyni valakire, mint férfire és másik dolog családalapításra is gondolni vele.

2020. ápr. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!