Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 felett sosem volt senkim, már csak "szintemen alul" ismerkedhetek kapcsolat reményében?

Figyelt kérdés
A nők folyton a "fel tudjak rá nézni" dolgot emelik ki. Ez azt jelenti, hogy többet kell mutatnom valamiben, mint a nőnek van? Tehát diplomásként nem lehet diplomás társam, vagy 30 körül hasonló korú? Én mindig annyit vártam el, amennyit én is nyújtani tudok, de én pl. évekig edzettem/alkalmanként ma is edzek, de társkeresőkön a 100+ kilós fogatlan nők találnak meg csak. Ez miért van?

2020. ápr. 5. 17:45
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
10: Igen, térjünk. Addigra talán rájössz, hogy hülyeséget beszélsz. Nem magyaráznám agyon hogy miért, legyen elég annyi, hogy pl. én ismerek nem egy embert akinek volt 1-2 hónapos kapcsolata nem is egy, aztán 12-15 évig semmi. Ő mivel jobb? Ezen gondolkodj kicsit.
2020. ápr. 5. 18:19
 12/29 A kérdező kommentje:
12: A stílusodból ítélve neked sem, ha nem fizetsz érte :D
2020. ápr. 5. 18:26
 13/29 A kérdező kommentje:
Másik verzió, hogy neked valóban mindegy a 70 éves Gizike néni is... Az meg legyen a te bajod.
2020. ápr. 5. 18:28
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
A nők nem adják lejjebb. Miért is adnák, ha nem muszáj?
2020. ápr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
96%

"Én mindig annyit vártam el, amennyit én is nyújtani tudok"

"Szerintem hasonló a hasonlót vonzza, és pont emiatt nem kellene "indokolni", hogy miért válasszon. (amúgy mérnök infósként a diplomámat sem tartom olyan fosnak)"


A férjem mérnök infós, nekem humán diplomám van. Ő magas és erős, én vékony vagyok és törékeny. Ő mindent megszerel, én műszaki analfabéta vagyok. Ő szereti a matekot, én gyűlölöm. Ő képes 2 hétig itthon ülni, én két napot sem bírok ki, hogy ne menjek sehova. Ő realista, én álmodozó vagyok. Mégis 10 éve kiegészítjük egymást.

2020. ápr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
92%
Először is felejtsd el ezt a szintezgetős hülyeséget, egymás felcímkézését. Nagyon kedves, értelmes nők is élnek pl. Diploma nélkül.
2020. ápr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
#18 hol??
2020. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
60%

18: hagyd! sosem fogod meggyőzni őket arról, hogy ez a szintezés hülyeség. Szerintük kétféle nő van, az egyik aki méltó hozzájuk, mindenki más hülye, fogatlan banya.


Kardfogú tigris már nincs.

A legtöbb betegséget is legyőzte az emer.

Az evolúció viszont továbbra is teszi a dolgát, és gondoskodik róla, hogy legyen aki nem örökíti tovább magas szintű génjeit :)

2020. ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
22%
Ha mérnökinfósként, 30 éves korodra nem kúrsz fullos csajokat, akkor a csajozást és a szakmát is hagyd a fenébe!
2020. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
91%
Írd le légyszi, hogy mi a te szinted, amit egy nőnek is meg kell ütnie, hogy szóba állj vele.
2020. ápr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!