Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 felett sosem volt senkim, már csak "szintemen alul" ismerkedhetek kapcsolat reményében?

Figyelt kérdés
A nők folyton a "fel tudjak rá nézni" dolgot emelik ki. Ez azt jelenti, hogy többet kell mutatnom valamiben, mint a nőnek van? Tehát diplomásként nem lehet diplomás társam, vagy 30 körül hasonló korú? Én mindig annyit vártam el, amennyit én is nyújtani tudok, de én pl. évekig edzettem/alkalmanként ma is edzek, de társkeresőkön a 100+ kilós fogatlan nők találnak meg csak. Ez miért van?

2020. ápr. 5. 17:45
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Nem érted, mit jelent a "fel tud rá nézni".


Akkor mondok ilyet, apukám, tehát létezik ilyen férfi.


Mindenkivel barátságos, de nem nyomulós. Idős nénivel ugyanúgy elcseverészik, mint a szomszéd kissráccal. Nincs diplomája, "csak" szakmunkás, de rengeteg dolgot tud, de ha valamihez nem ért, nem okoskodik. Mindig lehet rá számítani akármiben.


Ezekért én mind felnézek rá. A diploma meg kor... ezek semmit nem mondanak el rólad.

2020. ápr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

és ha szinteden alul ismerkedsz, akkor abban a kapcsolatban jól is fogod érezni magad?


Mert ugye a tüske mindig ott lesz, hogy ő "szintemen aluli".

2020. ápr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
23: Én is világ életemben olyasmi voltam, amit leírtál. Mindenki fennakadt a diplomán, a lényege a kérdésnek valami olyasmi pedig, hogyha én mondjuk sportos, intelligens stb. ember vagyok, miért (akár még az itteni kommentek egy része is) sugallja mindenki, hogy hozzám az elhízott igénytelen tapló való? Körülbelül. A "szintezés"t sem én találtam ki. Csak azt mondom, hogy miért nem lehet normális hasonló barátnőm? Olyan kapcsolat, amilyenről a 17-es ír? Miért következik az, hogy vagy hajléktalan nővel is beérem, vagy egyedül maradok, csak mert eddig nem volt senkim?
2020. ápr. 5. 20:40
 24/29 anonim ***** válasza:

De mi a szinted???


Tested milyen? Van lóvéd? Lakásod/házad? Hobbid?

2020. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
26: Hobbim van több is. 11 év sport után a testem nem egy dwayne johnson, de azért jabba sem. Átlagosnak mondanám. Ház/lakás nincs, de a nőtől sem várom el, hogy neki legyen.
2020. ápr. 5. 20:50
 26/29 anonim ***** válasza:
Ha sportos, intelligens, nem ronda pasi lennél, akkor kétlem, hogy 30 évesen ne lett volna senkid. Lehet, hogy kicsit túlértékeled magad, vagy olyan egyéb tulajdonságaid vannak, amik taszítják a nőket.
2020. ápr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

26: ezt mondtam neki én is, de nem érti!


Ő szintről beszél, pedig a "piac" már beárazta a szintjét. 30 év alatt 0 nő. Ez kereken 0 szint.


Ettől persze még tarthatja a saját szintjét bármennyinek (és a jelek szeirnt tartja is, valami jó magas számnak), de ez nem változtat a valóságon.

2020. ápr. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Egyébként olyan vagy kérdező, mint egy rokonom, aki örökölt egy pár éves autót. Mivel jogsija nem volt, a kocsi sem kellett neki, így úgy döntött, hogy eladja.


Meg is hirdette egy elég magas áron, hogy jól keressen rajta, hisen a kocsi kiváló állapotú, keveset futott, igazi jó vétel.


Jöttek a vevők, kínáltak 10-15%-al kevesebbet a kocsiért, de ő persze annyiért nem adja, mert nem fogja elkótyavetyélni a vagyont.


A probléma az volt, hogy a kocsi az állásban is öregedett, ő várt, és várt, de egy idő után már nem 10-15%-al kínáltak kevesebbet, hanem 20-25, majd 30-40...


Emberünk persze ha nem adat 3 millió helyett 2.7-ért, akkor hülye lett volna 2.2-ért vagy 2 alatt odaadni, ha már ennyit várt türelmesen.


Tudod, mi lett a dolog vége? A kocsit öregedet-öregedett, az újabb kocsik már jobban felszereltek voltak, nehéz volt légkondi nélkül eladni egyet, egy idő után kikezdte az idő is (rozsda), már senkinek nem kellett, majd emberünknek változott a helyzete, nem tudta tovább tárolni a verdát, így bontóba küldte, ahol valami 150 ezret kapott érte.



Mondjuk nem is tudom, hogy miért jutot egy autó eszembe a te sztoridról, hiszen szerencsére rajtad nem fog a kor, nem tudsz elrozsdálni.

2020. ápr. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
28: Nem teljesen erről van szó. De a te példáddal élve: Nem viszik el a kocsit. Nem 15%-al kevesebbet, hanem 95%-al kevesebbet kínálnak, akkor meg már a bontóval járok jobban :D
2020. ápr. 6. 07:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!