Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a kettős mérce?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi nem talál nőt, akkor megkapja, hogy biztos nem a saját szintjén keres, adjon lejjebb az igényeiből, biztosan túlértékeli magát, vagy olyan tulajdonságai vannak, amik taszítják a nőket.


Ha egy nő nem talál pasit, akkor máris kapja a támogatást, hogy nem az ő hibája, holvannakarendespasiiiik, ne is adjon lejjebb az igényeiből, mert inkább éljen egyedül, mint egy "nem méltó" pasival...


2020. ápr. 6. 09:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
91%

Mert a női panaszok általában így néznek ki:"miért nem találom az igazit? :(" ti meg általában nem vagytok civilizáltak, ha erről van szó. Kajak el kéne mentenem valahova az olyan férfiak kérdéseit, akik képesek úgy megfogalmazni a helyzetüket, hogy

- nem beszélnek úgy a párkapcsolatokról, mint valami 500 éve élt patriarcha ("a nők miért annak adják oda magukat akik s eggfejek, miért nem nekem adják oda magukat?")

- nem viselkednek úgy, mintha egy joguktol fosztanák meg őket azzal, hogy nem randiznak velük ("hol az igazság a nők randizasi szokásaiban???)

- nem tesznek úgy, mintha az, hogy nem randiznak velük azt jelentené, hogy gyűlölik őket a nők (a tipikus" uhhh miért vetik meg és alázzák meg a nők a kétkezi munkásokat???" olvasod, és azt hiszed, hogy ezt a szegény férfit biztosan arcon kopte és megalazta egy szemét nő, de nem... Csak nehezen talál olyat aki szetnyitja neki a lábát)

- képes beismerni a hibáit, és nem hárítja a felelősséget mindenféle nonszensz dolgokra (" egy keményen dolgozó, nem csúnya, tanult, tág érdeklődési körű férfi vagyok DE NINCSEN BÉ EM VÉÉÉM SZÓVAL ÚGY MENEKÜLNEK ELŐLEM EZEK A FELSZÍNES R IBANCOK, MINTHA LEPRÁS LENNÉK"

- nem megy le primitív bunkó szexistába ("miért kellett jogokat adnunk a nőknek, ha így hálálják meg?" / "a nők tényleg ennyire ösztönlények" / "más is undorodik a mai nőktől?")


mert az ilyenek általában normális válaszokat kapnak, amik után sóvárogsz. De ilyen kérdés egyszer van egy szökőévben, a többi kérdés meg kiabrandito, és előbb éreznék empátiát egy zacskó szar felé, mint azok felé a férfiak felé, akik kérdezik őket.

Ismered a mondást: hülye kérdésre hülye válasz... Nem várhatjátok el, hogy a nők patyolgassak az érzelmeiteket miután kb felszínes, nagykepu k urvaknak állították be őket, akik nem adják oda a testüket azoknak a férfiaknak, akik azt "megerdemlik".

Hogy gondolod?


A kettős mérce kifejezést meg felejtsétek már el, mert baromira égő minden alkalom, amikor használjátok...

2020. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%

Elég ezt az oldalt nézni.


Nézd meg hányan írnak kedves biztató szavakat egy nőnek. És alapból hány válasz érkezik ha ott van, hogy.... /N


Férfiak kérdésre alig 1-2


Az arányok itt is jók, sokkal több itt is a férfi

2020. ápr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
11: Néha lehet itt is olyasmit olvasni, hogy "hogy képzeli b_dös tróger segédmunkás" szinten ír a nő a férfiakról. Persze lehet, hogy valójában nem is nő a válaszoló, vagy egy elkényeztetett troll p_csa, de azért abban egyetérthetünk, hogy nem csak akkor nézik le a férfit, ha "nem nyitja szét a lábát" a nő.
2020. ápr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

"holvannakarendespasiiiik"


Linkeld már be légy szíves, kérdező, hogy itt a fórumon ezt hol olvastad? Pláne úgy, hogy kórusban mondták. Mert én erre valahogy nem emlékszem (ugyanis akkor biztosan beszóltam volna erre, mert nagyon gáznak tartom az efféle megnyilvánulásokat, pedig nő vagyok).

2020. ápr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
23%

"Közben meg az átlagos férjétől vált el és továbbra is átlagos férfit szeretne párnak, már ami a szinteket illeti."

A nő választotta, ő döntése, ő felelőssége. Mi ezzel a baj?

Az átlagos meg braddpitt + 2 Nobel díj gondolom, mert leadni az igényekből baromi nehéz és fáj. Álmodj királylány, nem hiszem el még azt sem amit kérdeztek. Más az aki döntéshozó helyzetben van (és várja az udvarlókat), és más az aki udvarol. Ha az udvarlókat alattvalóknak nézik, márpedig most az van, akkor borul a bili. Az udvarló hülyének érzi magát, az udvaroltatottak meg magányosnak. Nincs ezzel baj, csak akkor ne a top20%-ról nyilatkozzon a nők 80%-a, mert NEM A NŐ MEGY ODA ÉS NEM A NŐ UDVAROL. (Igaz én sem, mert pozitívumot nem tudnak az életemhez adni, de ez már más kérdés).

2020. ápr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
94%

Amikor választotta, nem tudta, hogy az átlag Józsi ugyanakkora görény, mint macsó Jóska akit igyekezett elkerülni.

Abba lehet hagyni az agymenésedet, nézzél már szét milyen pasiknak van nője....csupa átlagos párt látok mindenhol. Csak a te megbuggyant incel agyadban van egy olyan alternatív valóság, hogy csak a Brad Pitt kaliberű férfiaknak van nője. Tudod, közted és Brad Pitt között van még jó néhány átmenet.

2020. ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

16-os, a gondolatmeneted meg a hazudozást lehet ide írni, de attól még:

"A nő választotta, ő döntése, ő felelőssége. Mi ezzel a baj?"

Azt meg ne add nekem elő, hogy gyengébb képességű embert választ, csak azért mert ő "jó". Ha van 10forintom, amit érek az életben, ezért kaphatok ferrárit meg trabantot is, akkor szerinted trabantot választok? Mert az "jó" és kevésbé rakoncátlan? Hülyeség, csak épp nektek nem jó semmi sem, azt mikor meglécel a bájgunárjózska, akkor jön a "minden férfi szemét". Incelezhetsz itt, meg lúzerezhetsz, mivel nem érdekel a véleményed, sem a felelősséghárításod (ész érvek nélkül), ráadásul 1 kategória sem vagyunk, ezért tárgytalannak tekintem böfögésed, de nyugi lesz aki még elhiszi...

2020. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
94%

Olyan veled vitatkozni, mint disznók elé gyöngyöt szórni. Te talán világosságot lehet gyújtani a te agyadban is.

- A te számodra a nő az insta modell. A normális csajok mellett úgy sétálsz el, hogy észre sem veszed őket. Honnan tudom? Onnan, hogy ha észrevennéd őket, látnád, hogy átlagos pasikkal vannak.

- Miután megállapítottuk, hogy a dundi, pattanásos Gizike is nő, az elvált anya is nő, a karrierista feminista is nő és úgy általában: mindenki akinek régen kettessel kezdődött a személyi száma az nő, könnyen rájövünk, hogy nincs annyi Brad Pitt, de még csak sima jó pasi sem, akikből csak úgy választani lehetne.

- Amint eltekintünk a gusztustalan hazudozásaitoktól, hogy az átlagos vagy csúnyácska nők előtt is tömött sorban állnak a férfiak, könnyen megértjük, hogy az átlag nő nem azért választja az átlag pasit, mert a gyengébbet akarja választani, hanem azért, mert a szintjén válogat és ez jut neki.

- Nyilván nem fogok összejönni azzal a jóképű nyikhajjal akiről tudom, hogy csak meg akar dugni, ha egyszer én komoly kapcsolatot keresek.

- Ha te másnak az életét és tapasztalatait nem hiszed el, azon segíteni nem lehet, de minden normális ember tudja, hogy hülyeségeket beszélsz. Ha nem az incel szemellenződdel járnád a világot, beszélgetnél emberekkel és akár olvasgatnál is itt, látnád, miről szól egy kapcsolat, mi minden változik benne. Ez nem úgy működik, hogy megcsalt a párod, az a te hibád minek választottad. Vagy: nem szeret már téged, rád unt, a te hibád miért nem változol meg. És ez nemtől független, senki sem tudja, mi lesz 5 év múlva, 10 év múlva. Egy biztos, a nők többsége inkább hal meg egyedül, minthogy egy ilyen primitív emberrel mint te, összejöjjön. Mást sem tudsz csak fröcsögni, hülyeségeket beszélni, gondolkodásnak írmagja sincs a kommentjeidben. Javaslok egy jó pszichológust, mert nő neked még nem való.

2020. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Miért jöttök még mindig ezzel az instamodell kamuval? Minden századrangú pi.c.sa ott nyomul, akkor mind instamodell?
2020. ápr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
#11 Ez "gyönyörűszép" önigazolás volt.
2020. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!