Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a kettős mérce?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi nem talál nőt, akkor megkapja, hogy biztos nem a saját szintjén keres, adjon lejjebb az igényeiből, biztosan túlértékeli magát, vagy olyan tulajdonságai vannak, amik taszítják a nőket.


Ha egy nő nem talál pasit, akkor máris kapja a támogatást, hogy nem az ő hibája, holvannakarendespasiiiik, ne is adjon lejjebb az igényeiből, mert inkább éljen egyedül, mint egy "nem méltó" pasival...


2020. ápr. 6. 09:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Minden századrangú pi.c.sa ott nyomul, akkor mind instamodell?"


Nyuszika, azt értjük rajta, aki real life is ugy nez ki, bem csak photoshoppal feltuningokva.

2020. ápr. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

"Egy biztos, a nők többsége inkább hal meg egyedül, minthogy egy ilyen primitív emberrel mint te, összejöjjön"


Ki kérte, hogy összejöjjön velem? Ki akar egy semmire kellő nőszemélytől is akármit? 1részt kilóra lehet venni őket, másrészt egy normális férfi életéhez pozitívumot nem tudnak tenni. Akkor mire jó az a népség? Egyébként általában nem kell kérnem, mégis koslatnak, de jogos amit írsz, támogatom, halljon inkább meg, mint hogy velem... Amelyik saját magán kívül mást nem képes szeretni, arra úgyis ez a sors vár. Maradjunk ennyiben, ebbe egyetértek veled. (A nők már kipusztultak volna a földről ha ez valóság lenne)

2020. ápr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Utolsó: jogos. Te tökéletes vagy, a nők meg az életet sem érdemlik meg, kezdve az édesanyáddal. Már csak azt magyarázd el nekünk, hogy mi a fenét keresel te a felnőtt párkapcsolatok kategóriában?
2020. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nem vagyok tökéletes, de önimádó nárcisztikus asztalt ütő nyomorék sem, aki alattvalóként tekint a férfiakra. Talán fáj, ha van 1-2 kikupálódott férfinemű, aki nem úgy fütyül ahogy neked tetszik? Az meg h te hozzáhasonlítod magad egy olyan nőhöz, aki 3x éve hűséges a párjához, háááttt... Erre mondják a kivételek erősítik a szabályt, s igen, ő nem ütötte az asztalt, hogy márpedig neki jár, meg addig válogat, amíg tökéletes nem lesz (elárulom olyan nincs), illetve ha köszönnek neki akkor visszaköszön, nem mint itt jópár némber, amelyik játsza a nagymadamot, azt belülről halottak. Ez látszik a hozzászólásokon. Amilyen az adjonisten... Nincs már milyen tulajdonsága a nőknek, ami miatt a egy talpraesett férfi egyáltalán megmozdulna értük, az átlagjózsi meg ugye nem kell. Főjjetek meg benne akkor, nekem nem fáj, sőt.. Felnőtt párkapcsolatok? Amilyen ostoba 2bites emberként (gyerekként) ütöd az asztalt miért tőlem kérdezed mit keresek itt? Elmondtam, nem gyűlölöm a nőket, csak úgy viselkedek velük mint bárki mással. Megüt, megütöm. Hisztizik, ignorálom. Követelőzik, kivágom. Szid, szidom és nem érdekel a kettős mércétek, hogy de azért mert "én én én".
2020. ápr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

#21 nyuszitappancs - majd minden fiatal nő fent van az instán és szinte mind filterezik és ps-ezik, kinézettől függetlenül. Az élőben jól kinézők is tesznek fel sminket sokszor, vagyis a kép kicsitnagyon hamis.


Szóval, akkor mind instamodell, a lakás sötétjében meg rút kiskacsa?

2020. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"majd minden fiatal nő fent van az instán és szinte mind filterezik és ps-ezik, kinézettől függetlenül"


Az instán fent lehet, mert ingyen van, lehet verni a mellet, hüüüüdecééép vagyok. Kb ennyi az értékük is. Ezek az emberek ha nem tudnak kimanipulálni maguknak egy lopást(válás), vagy egy töketlen lúzer fickót sok pénzzel, akkor elég sokáig anyuci wc-jében fogják készteni a hüdecéépvagyok képeket, amig az idejük le nem jár, s mennek a süllyesztőbe, mert emberi értékük = 0. Nincs ezzel semmi baj, csak elszomoritó h mennyi semmitérő nő van :/

2020. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
#24 Sosem tekintettem alattvalóként a férfiakra, azért mert te nem tudsz szöveget értelmezni és ide okádsz mindent a nőkről, még nem lesz jobb az életed. Nekem ugyan nem fáj amit művelsz és nem én hisztizek, hanem te.
2020. ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!