Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így szerintetek könnyebb lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így szerintetek könnyebb lesz ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen csak ismerkedni szeretnék egy lánnyal, Facebookon nem találom meg (szerintem nincs is neki), egy munkahelyen dolgozunk, és egyszerűen csak oda kéne mennem hozzá, de nem tudok, képtelen vagyok rá, én nem ilyen kezdeményező személyiség vagyok.


Arra gondoltam, hogy beképzelem magamnak, hogy nem vagyok normális, elmebeteg vagyok és úgyis mindegy hogy mi lesz, mert hát én csak egy elmebeteg vagyok, és akkor hátha odatudok menni hozzá, és félrerakni a gátlásokat.


2020. ápr. 7. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Próba szerencse...
2020. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Ez most komoly? Tökeidet segítsek megkeresni? Vagy előbb az eszed?

Ő is csak egy ember, nem tör ki a 3. világháború ha elutasít.

2020. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Biztos kerülnék egy olyan srácot, férfit, aki ennyire leredukálja magát, mert másképp nem mer megszólítani...

L

2020. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
És aztán mi lesz? Ha esetleg igent mond, minden randinál előtte eljátszod magadban ezt a baromságot? Ez már nem is szerencsétlenség, hanem pszichológiai eset. Keress fel egy szakembert, mert ha így haladsz, nem fog kelleni eljátszani, hogy elmebeteg vagy...
2020. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Nyugodtan pontozz le, attól még ritkán látni ekkora hülyeséget.
2020. ápr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Nem, így rontod el a megszólítást. Menj oda úgy, hogy ő egy kedves lány, és ha megszólítod, akkor végre tudtok beszélni. Könnyebb, ha keresel egy okot, hogy megszólítsd.

Szia, nem láttad a Józsit? Azt mondták, hogy erre volt az előbb.

Szia, fel tudsz váltani egy 500-ast? Nem fogadja el a kávé automata, és nincs apróm. (Cserébe egyből meg is hívhatod egy kávéra.)

Igazából bármilyen kérdés jó, ami semleges. Onnantól már lehet tovább vinni a beszélgetést. Legközelebb már úgy mehetsz oda, hogy ti végül is szoktatok beszélgetni. (Szia, milyen volt a hétvége? Stb, stb.) Ha úgy veszed észre, hogy szívesen beszélget veled, bejössz neki, akkor el is hívhatod randizni pár beszélgetés után. (Ez legyen mondjuk 5. Nem túl sok, nem túl kevés.)

2020. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszadónak!
2020. ápr. 7. 19:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Számos munkatársam facebookon irogat nekem. Elvből nem írok vissza.

Szólitson le személyesen, van rá bőven lehetőség. Főleg ha akarja is

2020. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!