Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 21-27 éves egyetemista/diplo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 21-27 éves egyetemista/diplomás, helyesebb arcú társkeresőző lányok csak legjóképűbb és legmenőbb pozícióban dolgozó férfiak üzenetére válaszolnak a társkereső alkalmazásokon?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 7. 18:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
48%

"És ne mond, hogy a nők nem nézik a pasi pénzét!'"


Mindketten munkanélküliek voltunk, amikor összejöttünk.

Aztán volt, hogy 10 órát dolgoztam nem túl jó fizetésért, és egy egy szobás lakásban laktunk. De te meg a mamahotel kényelméből nőket szidó pajtijaid ezt el sem tudják képzelni. Ha dolgoztál volna valaha életedben, tudnád, hogy vannak normális nők is.



Az meg hogy "ne mond"... óó te megmondod, ki vagy te? Egoizmus, arrogancia az egekben.

2020. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
*valóságrÓl, még mielőtt belekötsz... :)
2020. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
30%
Nah pontozgassatok le incelkék. Meg vergődjetek itt életetek végéig.
2020. ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
23%

"Mindketten munkanélküliek voltunk, amikor összejöttünk."


Na, ezzel most elárultad magad. Sejtettem, hogy csak trollkodsz a kamu sztorijaiddal.

2020. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
49%

Másik kérdés alatt:

Lányok, mit szólnátok ha a srác rendhagyó módon nem étterrmbe vinne hanem főzne nektek otthon valamit?


"Csalódnék benne, hogy még ennyire sem méltat :(


22 L


A válasz 24%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad"


Nőnek adod ki magad kedves 45%, nem először, hogy mocskolhasd így is a nőket. Ez a legalja. Szánalom.

2020. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
#25 édes istenem!!! :"D Szerinted ÉN vagyok egyes egyedül ezen az oldalon 50% alatt?? Mindig azt írod, hogy "A" 45%-os, mintha valami méltóságnév lenne...Valóban, nyílván senki más nincs itt rajtam kívűl 45%-os, csakis ÉN -.- Te tényleg paranoiás vagy.
2020. ápr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

19.-nek.


Tudod van élet a fotelből felállva, a monitorokon kívül is.


Persze nem neked, ott a nagyid macskahúgyszagú lakásának hátsó szobájában.

2020. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!