Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésnél hátrány egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél hátrány egy lánynak, hogy komoly szakon tanul?

Figyelt kérdés
Többször volt,hogy visszavonulót fújtak ismerkedésnél a másik nem képviselői,mikor megtudták hol tanulok. Sosem szoktam ezzel kezdeni és már félve mondom el.
2020. ápr. 10. 11:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért hol tanulsz?
2020. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Noren1989 ***** válasza:

Btw, valami konkrétum?


Amúgy nem valószínű, hogy zavarna, ha nem fölényeskedsz :D

2020. ápr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Orvostanhallgató vagyok. Akkor mondom el,ha rákérdeznek. Többször megkaptam,hogy én tuti lenézem őket,mert "csak" itt dolgozik,"csak"ilyen végzettsége van. Utána távolságtartóbbak lettek vagy eltűntek.
2020. ápr. 10. 11:31
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm informatikán tanul, én ahhoz képest pedig kevésbé nehéz szakon. (Pénzügyön.) Engem nem zavar.
2020. ápr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen nem lenne hátrány. Az számít, hogy jól érzem-e magamat veled vagy sem.

Ha a végzettség a későbbiekben probléma lenne akkor majd akkor foglalkoznánk vele.

2020. ápr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
25%
Kifejetetten előny. Én csak azt nem szeretem, ha valaki viccszakon tanul, például jogász, közgazdász, aztán azt hiszi, hogy az komoly. Hát nem. A komoly szak az a mérnök, informatikus, orvos. De nem tanulhat mindenki komoly szakon, ahogy azt mondani szokták.
2020. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
47%
#3: Nőkről szerzett rossz tapasztalatok miatt vannak ezek az előítéletek.
2020. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem addig nem volt ezzel semmi gondom (sőt, büszke voltam a páromra), amíg bele nem futottam abba, hogy "szakítsunk, mert nekem most az iskola a legfontosabb"


Mindez úgy, hogy nagyon támogató vagyok, nem hisztizek, tudom, hogy mivel jár egy vizsgaidőszak, sőt olyankor én főztem, mostam, takarítottam.

2020. ápr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
18%
#8: Az csak kifogás volt. Nem akarta nyíltan megmondani, hogy szar vagy az ágyban.
2020. ápr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%

Nem feltétlen amiatt tipliztek le, mert ezt tanulod, hanem mert ez a terület komoly odafigyelést, rengeteg időt igényel, így a szabadság a bulira, a lazulásra korlátozottabb, mint egy pl.: szocmunkás szakos hallgató esetében. Nem feltétlen az IQ-különbség miatt ment a tipli, de lehetséges, hogy a vagyoni különbség viszont figyelembe lett véve. A sokadik tényező: egy orvos az egészségre figyel, ami egy kapcsolat kialakítása esetében nem minden esetben állja meg a helyét (cigi, alkesz, éjszakai élet, stb.), tehát nem mindenki fogadná el egy prevenciós szemléletet...

Nálam nem lenne ez akadály.

2020. ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!