Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kérnek a férfiak minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérnek a férfiak minden komolyabb beszélgetés előtt fényképet?

Figyelt kérdés

Komolyan ennyire sürgős? Miért nem lehet legalább pár értelmes üzenetet váltani, mielőtt azzal jönnek, hogy jó lenne, ha képet küldenék...


Ha valakinek van fent képe, akkor még meg is értem, bár ha ez annyira zavarja, nem írjon olyanra, akinek nincs képe.

De ha neki sincs, ne ezzel nyisson már, ő se küldött, nekem miért kellene?


Ne értsétek félre, csak azért regisztráltam, mert meg akartam nézni, hogy mennyibe fognak kerülni az egyes társkeresők, hogy eldöntsem, később melyiket válasszam (a járvány után, ha már ki lehet menni). Szándékomban állt képet is feltenni, bár korábban kép nélkül ismerkedtem.


Szóval ez a kép dolog engem nagyon zavar, engem az ember érdekel és ha szimpatikus, akkor az arca is. Vagy legalább csak pár üzenet, hogy van-e minimális érdeklődés... De így...



2020. ápr. 11. 11:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Mert ők nem komolyak.
2020. ápr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Én nem szoktam kérni képet, ha van kint legalább egy értékelhető képe a hölgynek. (értsd: nem napszemüvegben a pálmafa mögött bújkál a távolban) Magamról is van fent. Ezen felül cserélgetni... sok értelme nincs szerintem. Esetleg egész alakosat ruhában, hogy legyen fogalma az illetőnek az összképről.


Ellenben ha semmi nincs kint rólad, akkor mégis miért csodálkozol? Te sem fecsérelnél időt olyannal való ismerkedésre, aki lehet kicsit sem tetszik.

2020. ápr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
Mert csak ők kerhetnek. A nők rögtön felületes hipergam pitsak lesznek, ha kérnek.
2020. ápr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérnek képet, mert fel akarják mérni, mennyire érdemes áldozni az időből rád, vagy vadásszon-e tovább.

Ennyi.

2020. ápr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert senki nem akar eleve halott kapcsolatra időt és energiát pazarolni. Ha külsőre nem jössz be neki, akkor úgysem lesz köztetek semmi.
2020. ápr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
4-es, 5-ös jól összefoglalták, egyetértek.
2020. ápr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

2-es, de. Sokkal szívesebben írok rá valakire, akinek nincs kint képe, mert jobban szeretem megismerni, mintsem rögtön a képe alapján lekoppintani. Vagy épp, nem írok rá, mert túl helyes és félek, hogy ő koppint le.

Mert sajnos ilyen vagyok én is, ha valaki nem tetszik, kevésbé szívesen beszélgetek vele, holott ha nem láttam volna és előtte beszélünk, a jó tulajdonságai miatt hamarabb elfogadom a külsejét is.


De persze ez én vagyok, ezek szerint csak más a hozzáállásunk.

Minden esetre, úgy gondolom, ha lusta egy órát rám szánni, amennyi időbe 4-5 üzenet megírása kerül, akkor egyszerűen nem vagyunk egymásnak valók.


Köszönöm a visszajelzéseket.

2020. ápr. 11. 12:32
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az a nő vagy férfi, akinek nincs fenn a képe és így keres társat, gyanút kelt a társkeresőkben, méghozzá hármat is:

1. Azért nem teszi fel a képét, mert házasként csak kalandot akar és nem akar lebukni.

2. Azért nem teszi fel a képét, mert rettentően csúnya, és azt reméli, hogy kép nélkül több az esélye.

3. Azért nem teszi fel a képét, mert megadott testsúlyban vagy korban füllentett, és a képpel azonnal kiderülne ez.

Ha tehát valaki képet kér rólad, akkor legalább a második és a harmadik eshetőséget próbálja ezzel kizárni. Saját tapasztalataim szerint sajnos a társkeresőkön annyira sok a hazugság, amikor félrevezetéssel valaki lényegében csak mások idejét vesztegeti, hogy mindenki teljes joggal megpróbálja a lehető legtöbb eszközzel minimalizálni ezeket a frusztráló fölösleges köröket. A képkérés erről szól.

2020. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

#7 Lehet, hogy te lustaságnak tartod, ha 1 órát nem szánnak a kép nélküli profillal ismerkedők megismerésére, de ott van a másik oldal is: nem csak te vagy fent kép nélkül. Ha mindbe u.annyi energiát ölne az ember, mint egy képen szimpatikus illetőbe, akkor hetek-hónapok mennének el a semmire. Az is épp elég, ha a külsőre szimpatikusok közül kell a belsőre normálisokat kimazsolázni. Ha tetszik, ha nem, a társkeresés is egyfajta verseny és kép nélkül mindenki kilométeres hátrányból indul. Lásd a #8 választ, a kép nélküli profilok 99%-a beleesik abba a 3 kategóriába, emiatt csak időpazarlás akár 1 percet is szánni rájuk. Emiatt én pl. sose írtam kép nélküli embernek ill. Tinderen is instant balra húzom őket. Ha valaki csevegni akar, akkor menjen csevegő oldalra. Személy szerint én nem is engedném az olyan profilokat, ahol nincs egy értelmezhető teljes alakos és egy közeli arc kép fent. És ez nem felszínesség. Hatalmas naivság azt hinni, hogy párkeresésnél nem számít a külső...

32F

2020. ápr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Persze, mert ez így működik, hogy minden kép nélküli embernek írsz. Szerintem csak az adatok vagy a bemutatkozás alapján is nagyon sok embert ki lehet szűrni, ehhez nem kell kép.


A külső pedig természetesen számít, mindenki keres valamit, vagy szép arcot vagy szép testet vagy mindkettőt, de persze, hogy kinek-mi az teljesen egyedi. Viszont én akkor is azt gondolom, hogy egy kevésbé szép emberbe is ugyanúgy bele lehet szeretni, akkor hirtelen a már az arca, a foga vagy a kis keze lesz a legfontosabb.


Minden esetre megértem, amit mondotok, tetszett amit 8-as írt, és mindenképpen fogok én is képet feltölteni.


Köszi a válaszokat.

2020. ápr. 11. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!