Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kérnek a férfiak minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérnek a férfiak minden komolyabb beszélgetés előtt fényképet?

Figyelt kérdés

Komolyan ennyire sürgős? Miért nem lehet legalább pár értelmes üzenetet váltani, mielőtt azzal jönnek, hogy jó lenne, ha képet küldenék...


Ha valakinek van fent képe, akkor még meg is értem, bár ha ez annyira zavarja, nem írjon olyanra, akinek nincs képe.

De ha neki sincs, ne ezzel nyisson már, ő se küldött, nekem miért kellene?


Ne értsétek félre, csak azért regisztráltam, mert meg akartam nézni, hogy mennyibe fognak kerülni az egyes társkeresők, hogy eldöntsem, később melyiket válasszam (a járvány után, ha már ki lehet menni). Szándékomban állt képet is feltenni, bár korábban kép nélkül ismerkedtem.


Szóval ez a kép dolog engem nagyon zavar, engem az ember érdekel és ha szimpatikus, akkor az arca is. Vagy legalább csak pár üzenet, hogy van-e minimális érdeklődés... De így...



2020. ápr. 11. 11:14
1 2
 11/17 Mcgalagony17 ***** válasza:

Szia! Én nő vagyok, és gyakorlott társkeresős. Szerintem igenis fontos, hogy lássunk képet a másikról, mielőtt jobban belemelegszünk a bizalmas dolgok megvitatásába, mert hatalmasat koppanhatunk, ha későn érkezik a felismerés, hogy minden stimmel kivéve a külső-alapú szimpátiát... Volt egyszer egy esetem, hogy két hétig beszélgettem egy sráccal, és tényleg lelki társnak tűnt. Egészen addig míg a barátnőm ki nem nagyította a képét facebookon, amit én odáig nem tettem meg. Na akkor aztán magyarázkodhattam... Azóta én is mindig azonnal képet kérek, ha ismerkedek. Hidd el, nincs abban semmi. :)


25/N

2020. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Mert tudni akarják, hogy meg fogja e érni a befektetett energia. Ha jól nézel ki tesznek az ismerkedésért, ha nem nézel ki jól akkor pedig tesznek az ismerkedésre😆

Tehát nekik csak a külső a fontos. Illetve szerintem ők azok akik "fordítva ülnek a lovon".


Személy szerint simán ismerkedem kép nélkül is , mert számomra fontos a belső. De természetesen emellett a külső sem lényegtelen. Hiába jönne be valaki belsőleg , ha külsőleg majd nem fog tetszeni. Ennek ellenére én nem erőltetem a képet a hölgy akivel ismerkedem nem hozza fel a témát. Legutóbb is , egy nővel kép nélkül ismerkedtünk, és vakrandi lett belőle, nagyon pozitív végkimenetellel. Persze a vírus közbeszólt...

2020. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek: Szerintem próbáld meg megérteni hogy nőként valamelyest másként látod a dolgokat mint a férfiak!

A nőknek nem a külső ami tulajdonképpen igazán fontos (de sokan mégis ez alapján durván szelektálnak mert túl nagy a választék, de amúgy nem ez lenne a döntő nekik), míg a férfiaknak számít, mert képtelenek szeretni egy olyan lányt aki sehogy, semennyire sem tetszik neki külsőleg.

Pl. van sok férfi nem bírja a kövér csajokat és ha belepusztul a magányba sem fog kövér nővel összeállni, mert nem tetszik neki. És ha nem tetszik valaki, akkor egy normális férfi képtelen normális párkapcsolatot kialakítani vele, mert nincs meg a vonzerő ami rávenné hogy rámozduljon és összeálljon vele.

Szóval megértem én hogy neked nőként nem is igazán kell kép, mert csak szelektálnál és nem a külcsinre hajtasz, vagy tudomisén miért, de értsd meg hogy a férfiaknak kell valami ami alapján be tudják lőni, hogy elfogadható külsőd van-e, nem vagy-e vállalhatatlan.

Ha ezt esetleg nem tudod elfogadni az a te problémád lesz

2020. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Kedves női válaszíró. Elfogadom a véleményed, mert te ilyen vagy. Én azonban számtalanszor ismerkedtem már kép nélkül és ha valaki igazán szimpatikus volt, akkor marhára nem érdekelt, hogy kicsit rondább, mint gondoltam. Sőt, a legboldogabb emlékeim is ilyen pasihoz kapcsolódnak.

Sőt, én egyáltalán nem azt mondtam, hogy hetekig ismerkedjünk, hanem csak egy kicsit, hogy van-e szimpátia. Volt már olyan is, hogy egy-két óra csevegés után én kérdeztem, hogy lenne-e kedve képet cserélni. Én csak azt mondom, hogy ne ez legyen az első, legalábbis nálam nem az.


Köszönöm a válaszokat. Igen, abszolút megértem, a férfiak máshogy gondolkodnak. A kép fontos, vettem!

2020. ápr. 11. 13:51
 15/17 anonim ***** válasza:
Ugyanazért amiért a nők is.
2020. ápr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Baromira nem érdekel a személyiség, ha számomra ronda az illető külseje. Lehet ő a legjobbfej, legintelligensebb, legjobb személyiségű pasi, ha meglátom és elhányom magam. Nálam a “kicsit ronda” se fér bele.
2020. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egyformák...
2020. ápr. 12. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!