Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, járnátok olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok olyan pasival, akinek egy éven belül tíz szexpartnere is volt? Futó kalandok jórészt.

Figyelt kérdés
Zűrös időszakon van túl, de szeretne megállapodni és már lenyugodott.
2020. ápr. 11. 17:06
1 2
 1/14 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
83%

Ez nincs az emberek homlokara irva senkinek...

De ha kiderulne randin, ejtenem a dolgot.

Nem emiatt, hanem mert visszavezetheto ilyen vagy olyan szemelyisegjegyekre ami nekem nem gyerebe.

De ez csak en vagyok, mas meg mas.

2020. ápr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Az ilyen sracokat haverkent se birom.
2020. ápr. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Kell nekik, mert tuti jokepu meno csavo az ilyen.
2020. ápr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Ha lett volna hosszabb szingli időszak valaha az életemben, akkor nekem is lett volna több futó kalandom, szóval ebből nem vonnék le messzemenő következtetést a személyiségére vonatkoztatva. Magamból kiindulva úgy gondolom, hogy ennek semmi köze a párkapcsolati viselkedéséhez, szóval nálam ez csak egy információ lenne a sok közül, de nem venném számításba, amikor a járás-kérdés felmerül.
2020. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%

Persze, ti nem.

Ne legyetek álszentek, aki annyira jó pasi, hogy évi tíz nőt megfektet, az alá ti is befeküdnétek.

"Jajj én nem olyan vagyok, elítélem ezt", tíz perc múlva meg már teli szájjal térdepel.

2020. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

kutyából nem lesz szalonna.


Mintha a milliárdostól azt kérnéd, hogy ne luxusban élje az életét, és takarékoskodjon.

2020. ápr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

Na, megszólalnak a férfiak, akik sose láttak nőt. :D


Nem hinném el, hogy szeretne megállapodni és lenyugodni. Azt gondolnám, ezzel a szöveggel fektette meg az előző 10 nőt is. Szerintem nem tévednék nagyot. :D

2020. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Es ha komolyat akar akkor miért nem lett neki? Ezen gondolkodj el.Valamiert nem kellett a nőknek,lehet h munkamanias vagy valami.


Lehet h vágyik komolyra,de lehet h hazudik.

2020. ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

Pontosan ilyen férfivel vagyok most együtt. Nemrég fel is tettem itt egy kérdést, akkor nehezen tudtam dönteni két férfi között. Az egyik férfi pont olyasmi, mint akiről ez a kérdés is szól, a másik neki szöges ellentéte. Végül az ebben a kérdésben is vázolt "típus" mellett döntöttem. Jól szétbis lettem szedve a kérdésem alatt :)

Jól döntöttem, jó hatással vagyunk egymásra, előhozzuk egymásból a maximumot sok téren. És igenis eljöhet mindenki életében egy ilyen időszak után egy új, amikor is tényleg lenyugszik, és szeretne megállapodni.

2020. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a 10 azért sok, mert én olyan típus vagyok, aki inkább a fix szexpartnert szerettem, amikor szingli voltam. Ez ugye érzelmek nélkül max 2-3 hónapig tud menni, az évente max 4 partner. Ha még mellette volt 1-2 egyéjszakás, akkor is max 6-7 partnerről van szó. 10 így már soknak hangzik.

De ettől függetlenül nem ítélném el, próbálkozhatna nálam, ha fel tudná mutatni egy friss nemibetegség szűrés eredményét. A mostani párommal mindketten hoztunk be valamit a párkapcsolatunkba az elején, meg is beszéltük, hogy ha egyszer szakítanánk (nem akarunk) , akkor a jövőben tuti szűrés lenne a 'beugró' egy kapcsolatba. Itt gondolom sokan le fognak pontozni. Akkor megosztanék egy történetet. Van egy közeli barátunk, aki a kérdésben felvázolt srác is lehetne. Hetente más csajt vitt haza. Gumi nélkül mindegyik 'természetesen'. Mindenféle panaszai voltak, itt kiütéses, ott viszket, ott csíp és ezek ellenére sorban vitte haza a lányokat és fertőzte szét kitudja hány és milyen fajta nemi betegséggel fél Budapestet. Szűrésre nyilván el se ment soha mert hát ott ne nyúlkáljanak, szokasos férfi. Azok az 'ártatlan' lányok meg 2 hónap múlva azzal szexeltek, aki mondjuk komoly kapcsolatra keresett valakit, tehát évente max 2 nővel feküdt le. Így a jófiú és a rosszfiú is hordozza, fertőzi a dolgokat. Ezért kérnék tesztet. Aki meg nem hajlandó megcsinálni, azzal nem is folytatnám az ismerkedést, legyen az Brad Pitt akár...Ha nő vagy kérdező, akkor biztos átgondolod a válaszomat, ha meg férfi, akkor tudom, hogy lepontozol és lesz*rod. De csak hogy tudd, rengeteg betegség a férfiaknál tünetmentes, nőknél nem. Úgyhogy a komoly kapcsolatra vágyott csaj 100%ra biztos lesz benne, hogy tőled kapott el valamit :)

2020. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!