Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány olyan férfi van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány olyan férfi van még rajtam kivül, akinek olyan szinten nem jött össze soha a csajozás egyik formája sem (kalandok sem! ), hogy már letett az egészről?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, még mielőtt valaki ezzel jönne, hogy fogyjak le... Manapság a nőkkel baromi nehéz, szinte lehetetlen ismerkedni!

2018. jún. 30. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem már nem nagyon érdekel. Lassan aszexuális leszek szerintem. Hála istennek.
2018. jún. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok,de engem se érdekel az ismerkedéstől a szexig semmi.
2018. júl. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is belexarok az egészbe, a válásom óta mégláthatatlababb lettem a nők szemében, de már megtanultam keresztül nézni rajtuk, mint, ha ott sem lennének. :D

Sajnos a vágyam még hajtana, de inkább lennék aszexuális vagy kasztráltatnám magam. :D 42F

2018. júl. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy így vagyok én is. Egyáltalán nem rossz külsővel és még csak nem is valami lecsúszott rétegből. Bár engem a kalandozás és a szabadon használható lyukak nem érdekeltek.

Nullára letenni nem lehet, vagyis az már problémás. De inkább foglalkozok más témákkal.

Feljövök néha ide, elolvasok pár kérdést és néhány hétig ismét nem akarok inkább senkit. :)

2018. júl. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!