Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munkanélkülinek nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkanélkülinek nem lehet barátnője, se szexpartnere?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok kinézetemmel szerintem nincs gond igaz nem vagyok Brad Pitt de Justin Bieber simán. Az van hogy lassan 2 éve nincs munkám mert nem jön össze semmi. Szüleimmel élek és ők eltartanak valamelyest, DE most jön a kérdés lényege: kis gyerekek iskolásak is szoktak szerelmeskedni 14+ simán én időmben is úgy volt most meg már inkább hagyjuk. Ott sincs kereset, akkor az miért nem gond? Aztán ott vannak a roma nemzetiségű állampolgárok akik elmennek a gyárba és simán felszednek jó roma luvnyát (néhány nagyon fa szállító) pedig azon kívül hogy van munkájuk nem tudnak felmutatni semmit főleg nen viselkedés téren (35 évesen a híradóban kötnek ki hogy berúgott és fejszével ment a feleségére).

Nem mondom hogy állandó kapcsolatot akarok, mert beismerem nemtudnék egy családot fenntartani, de valami jó kis 1-2 éves szerelmi kaland miért nem jött össze soha az életemben? Ha írok egy nőnek első kérdése: hol dolgozol? Azért nem megyek prostihoz mert szerintem a prosti második kérdése is az lenne hol dolgozok? Tisztára kiakasztanak ezek a munka nácik... nem dolgozol nem is vagy ember... pedig én ennél többre gondolom magamat méghozzá sokkal.



2020. jan. 17. 18:44
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
76%
Eleg ciki, amikor a kis zsebpenzkedbol kell beosztanod, hogy hany italra tudtok beulni az adott honapban a lannyal. Vagy amikor kozlod vele, hogy azt a filmet most nem tudjatok moziban nezni, mert anyad nem akar tobb penzt adni. Tudom, a no is fizethet, de akkor inkabb elmegyek anyaddal egy csajos delutanra, neki legalabb nem kell penzt kernie mastol egy kavera.
2020. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
94%
hát, ha valaki komoly kapcsolatot akar és nő, aki tényleg szeretne megállapodni majd illetve gyereket, annak nem túl biztató tény, hogy 2 éve nincs munkád és otthon élsz. nem szeretnék senkit eltartani nőként hosszútávon, illetve azt sem akarom, hogy engem tartsanak el..
2020. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
100%

Lehetne, de te még annyit sem érsz, amit jól látsz, mint egy roma nemzetiségű állampolgár aki elmegy a gyárba és simán felszed jó roma luvnyát, pedig azon kívül hogy van munkája nem tud felmutatni semmit főleg nem viselkedés téren.

Keress egy szintén hippi gondolkodású csajt!

2020. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 Lachesys ***** válasza:
89%

ez tuti troll vagy valami ertfogy.



14 evesen azert nem baj te tokfeju, mert mindenkit a szulei tartanak el tizenevesen. a romak meg ugy szocializalodtak, h segilllyen elek szulok otot, meg vasazunk. de egy normalis lany kozel 30 evesen mar nem egy anyja szoknyajan ulo kisfiut akar... gaz vagy.

2020. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
78%
Amugy te is elmehetnel nyugodtan egy gyarba, akar csak atmenetileg is, de nyilvan konnyebb anyutol keregetni mindig par ezer forintot. Ha videki vagy akkor nem tudom, de Budapesten es Pest megyeben napi szinten kerul fel az internetre tobb szaz allas ami kb vegzettseget se igenyel (nem csak gyari munka), szoval nem tudom, mi a bajod.
2020. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 Lachesys ***** válasza:
92%
nem, a noknek az kell, hogy ha mar mi birunk tanulni, dolgozni, akkor ne egy anyuci penzen hederelo dologtalan senki akarjon mar felszedni minket. ket ev alatt az nem talal munkat aki nem akar.
2020. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
84%
3-nál a pont! De van munka, csak nem kell válogatni építkezésre mindíg keresnek, konyhai kisegítőket is ekresnek raktárba is elhet menni, ha van jogsid azzal is elég sok munkák vannak, futárok stb...De te válogatsz..Szégyelld el magad, hogy 29 évesen anyád nyakán laksz...Minden hozzáállás kérdése ez pont az a kor, amikor illik felmutatni valamit. És igen adi g a csajokkal sem lesz normális kapcsolatod, amíg nem mész dolgozni...otthon amamahotelben persze, hogy jó, mindent aládraknak, kaját szádba teszik, hülye lennél dolgozni menni..de akkor így ne várj barátnőt! a korodbeli csajok jövőt szeretnének és ezt szorgalmas ambiciózus, céltudatos férfivel tudják nem pedig egy iylen lusta, munkakerülő léhűtővel, mint te vagy...Menj el dolgozni, aztán utána majd alakul valahogy, sőt munkahelyen is lehet, hogy rádtalál a szerelem, úgy hogy otthon ülsz és ba**od arezet nem jutsz egyről a kettőre csajozás terén sem! Nekem semmit sem ettek a seggem alá, pedig lett vna miből... mindenert én dolgoztam meg és tudom is értekelni a dolgokat..
2020. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
95%
Aha...és lassan 2 éve nincs a környéken egy katonai toborzó iroda, vagy egy multi bolt, ahová árufeltöltő kell, vagy egy olcsó őr tanfolyam? Meg a környékbeli gyárakba sem jár ingyen busz, mi?
2020. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
72%
Nekem amióta betöltöttem a 18-at folyamatosan van állásom nő létemre (pedig a nők álláslehetőség szempontjából hátrányosabb helyzetben vannak), ráadásul érettségi nélkül, akkor neked hogy nem sikerül?
2020. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
97%
A nők nem szeretik a semmirekellő lusta férgeket, akiknek még a gumira is anyucitól kell pénzt kérniük. 29 évesen tényleg nem érzed, hogy mennyire gáz, hogy kihasználod a szüleidet és képtelen vagy az önellátásra? Ne haragudj, de te nagyon szánalmas vagy
2020. jan. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!