Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért szeretik megalázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért szeretik megalázni a náluk bepróbálkozó férfiakat?

Figyelt kérdés
Azt el tudnám fogadni, ha nem tetszem, vagy van barátja, de azt nem értem, miért kell az összes barátnőnek szétkürtölni és röhögni, hogy mekkora lúzer. Közben meg hirdetik az igét, hogy aki nem megy oda a neki tetsző lányhoz, az a lúzer. Most mi van? :D
2020. ápr. 14. 10:30
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom mit tettél, de valami vér ciki lehetett, vagy nem "nők" hanem "lányok" a célcsoportod. Azon belül is a buta libák.
2020. ápr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Semmi különöset nem csináltam. Normálisan érdeklődtem, nincs semmilyen betanult csajozós szövegem. Nem vagyok egy modell, de azért annyira csúnya sem, hogy ez legyen a reakció.
2020. ápr. 14. 10:36
 3/49 anonim ***** válasza:
75%
Soha senkit nem aláztam még meg, és ilyen nőkkel még barátkozás szintjén sem vagyok hajlandó közösséget vállalni.
2020. ápr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
56%

Anno a gimiben a lányok, a buta lányok csinálták ezt. Ezek a csajok, ha nem hozzájuk "méltó" fiú akarta csapni a szelet nekik, kínjukban a többi lánynak kicikizve dumáltak a fiúról.

A másik esetben, amiben én voltam, ott a kínos hallgatás ment. Roppant idegesítő volt, hogy mivel én mindenkivel, pláne fiúkkal, sőt, még kocka, gyík fiúkkal is nagyon szerettem haverkodni, és el tudtam velük lenni, azok 1-2 perc után szerelmesek lettek az ember lányába, 1-2 hónap után meg ment a próbálkozás. Teljesen fölösen tönkretenni egy haveri kapcsolatot, csak mert ezeknek a fiúknak a java naivak és csajt akarnak. Egy idő után már nem kerestem a bénácskább fiúk társaságát. Bizony nagyon idegesítő, hogy vagy te, a személyiségedben rengeteg izgi dolog van, amit pl a motorját szerelő sráccal nem tudsz megbeszélni, azaz jól elvagy a kicsit nyomibb srácokkal, azok meg rögtön ezt kezdik erőltetni, közbe láthatóan nem egy színvonal vagytok. Ezért szoktam le, hogy ilyen fiúkkal haverkodjam...


És őszintén? Full a ti hibátok, mármint a kicsit csúnyácskább fiúké. Ha nem a ti szinteteken próbálkoztok lányhoz odamenni, 1-ne lepődjetek meg, hogy sose lesz csajotok és a lekoptatást kapjátok, a másik, hogy mindenki másképp reagál a dologra. Nekünk is megalázó, hogy ha ott vagy te lány, jól nézel ki, vannak barátaid, jó jegyeid vannak, válogathatsz a fiúk között, akkor odajön egy srác, aki hát elég nyomi, már bocsánat. Miért kell az embert kínos helyzetbe hozni? Senkinek sem jó, nem csak nektek, nekünk sem!

Ezért van, a primitív lányok így, kínosan, nevetve, kicikizve oldják a saját feszkójukat, a magamfajta simán csak sarkon fordult és csendben forgatta a szemeit...

De ezt most tanuljátok meg, ha szép lányként odapróbálkozik nálatok egy csúnya fiú, az kínos, igen!

2020. ápr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
89%
Csajoknál ez a "Menjünk együtt wcre!" korszak.
2020. ápr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
49%

Mert kúrvára fárasztó egy idegen balfszkodó lennekedvedismerkedni nyökögése?


Ha nem idegen nőkhöz mennél oda kapásból ismerkedni, hanem barátilag közelednél vagy bármi indokot szolgáltatnál arra, hogy miért nemt tök fölösleges időpazarlás téged jobban megismerni meg elmenni veled randira, akkor más lenne a fogadtatás. De jelenleg van egy kiéhezett-elkeseredett hülyegyerek, aki ugrik az első tetszetős lyukra, amit meglát, mintha pocok lenne.

2020. ápr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
55%
Mert ettől felsőbbrendűnek érzik magukat és dagad az egójuk hogy elutasíthattak valakit. Valamint a barinőknél is fel kell vágni ezzel, hogy megmutassa nekik ő mekkora alfa nő.
2020. ápr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Ha barátilag közeledünk, akkor meg jön a friendzone és mi vagyunk a hibások, mert nem nyomultunk. :D
2020. ápr. 14. 11:35
 9/49 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom, más nők hogy vannak ezzel, de ha én ilyen csinálok, annak mindig jó oka van.
2020. ápr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
58%
Rendben kérdező, bármit írhatnak válaszként, te csak hajtogatod a magadét...lehet nem is az adott nőkkel volt a baj.
2020. ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!