Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló férfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló férfiak! Ti örültök a koronavírusnak vagy nem? Külföldi pasik vs. Bezártság?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy most nem lehet kijárkálni, bulizni, csajozni. Ez a negatív része. De legalább nincs tele az ország külföldi pasikkal sem, ez legalább pozitívum.

Ti melyik felé hajlotok inkább? Örültök neki, vagy szerintetek ez összességében inkább szívás?


2020. ápr. 7. 23:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
19%

Az a baj, hogy a vírus után ugyanúgy ellepik az országot a külföldiek, a csajok meg ugyanúgy el fognak velük menni, szóval ott leszünk ahol a part szakad... ☹️

F

2020. ápr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Ez a kérdés egy baromság. A külföldi férfiak eddig sem voltak konkurencia, egyedül a pesti bulinegyedben, illetve az olyan nőknél akik születésüktől kezdve gyűlölik a magyarokat, ami olykor jogos, olykor nem, de el kell fogadni.


Bezártság? Ki lehet menni simán az utcára, patakpartra, csak tömegben nem szabad lenni. Nekem bejön. Ismerkedés pedig eddig se volt, mert gyáva vagyok.

2020. ápr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
55%
Ha az interneten ismerkedsz, akkor ugyanúgy el lehet menni randizni most is. Csak nem beülős helyre mentek, hanem sétáltok a szabadban és maximum leültök egy padra. Senkivel nem érintkeztek, csak egymással. Ezt meg már egyénileg kell eldönteni, hogy valaki bevállalja-e vagy sem ezt a minimális rizikót. (Illetve kinek mekkora a rizikó az egészsége vagy a családja függvényében.)
2020. ápr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

Nekem rohadt mindegy. Bár tény, hogy külföldiek ellopnak pár nőt, de a sikertelenségem fő oka úgysem ők lesznek. Mondhatni számuk elhanyagolható.


Örülni csak azért örülök neki mert elég introvertált vagyok, és már több mint egy hete el se kellett hagynom a házat (hál istennek).

2020. ápr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Nem örülök, el akartam utazni.
2020. ápr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
12%

Már kezd unalmas lenni ez a korona cirkusz. Eddig se voltam egy itthonról eljáró típus, ezért nem izgat.

Annyi előnye van, hogy kevesebbet kell dolgoznom.

2020. ápr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
miért kérdezed meg ugyanazt két-három hetente?
2020. ápr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
Ja hu de jó... külföldi barátnő sem igen tud most jönni az országba... 😓🧐😪😏😰 ja mert amugy van olyan is... 😏😏😏🤔🧐
2020. ápr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%

#9


Az idétlen szmájliparádé jellegzetesen troll munkára vall.

2020. ápr. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%
Azt a kérdezőnek szántam mert sajnos van ilyen is hogy az itt élő férfiak külföldi lányokkal jönnek össze... 😵🧐
2020. ápr. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!