Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem idegesítő az ismerekdési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem idegesítő az ismerekdési fázis?

Figyelt kérdés

Egyik munkatársam ihlette a kérdést, aki pár napja regisztrált Tinderre, és azóta 6 lánnyal beszélget folyamatosan. Engem már az lefáraszt, hogy nézem. :D Kérdeztem tőle is, azt mondta, őt nem idegesíti, szeret beszélgetni velük.

Kíváncsi vagyok, hogy melyik a népszerűbb meglátás. Szerintetek idegesítő egyszerre több lánnyal/fiúval beszélgetni és simerkedni, vagy ti is élvezitek, és nem "teher"?



2020. ápr. 16. 17:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején nem szerettem, mert kB ilyen 10-1x bizonyult hasznos vagy inkább sikeres energiabefektetésnek, bármi is legyen a cél. KB olyan, mint egy eredeti nyitószöveget írni 5-10-20-30 embernek, amit olvasatlanul hagy reakció nélkül.

Nincs azzal bajom, hogy ha beszélnem kell magamról, de potyára.... ááhhh! 😃

2020. ápr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Aki nem köt le annyira, hogy utána másban is őt keressem, azzal nem beszélgetnék ismerkedésként.
2020. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#10: Pl nekem. :D Ettől függetlenül elég bunkón fogalmazta meg a korábbi válaszoló. De igenis tök jó szinglinek lenni. Mondom, én csak attól lefáradok, ha nézem, hogy felváltva írogat lányoknak Tinderen, Instán, meg Messengeren. Semmi kedvem nem lenne ehhez fiúkkal, szerintem nem éri meg.
2020. ápr. 16. 20:39
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekem ezért nincs senkim, ez a halálom, Facebookon se vagyok fent, nemhogy bármilyen társkeresőn. Messengert is csak kényszerből raktam, hogy le tudjam beszélni a találkát az élőben megismert nőknél.


De mióta karantén van az élő ismerkedésnek annyi.


Mindenkivel újra és újra ugyanazokat a köröket lefutni...

2020. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
De, annyira, hogy inkább nem is ismerkedek már jó ideje. :)
2020. ápr. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A legjobb ez, mert akkor még lehet dobbantani.
2020. ápr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#6

Kevesebb lenne a "sziamizu", ha rendesen kitöltenék az emberek a profiljukat.

Ha valami MINIMÁLIS infót ír magáról, már akkor lehet egy korrektebb beszédindítót írni...!


De ha csak feltőti' az agyonfilterezett képeket nulla leírással, akkor persze, hogy elsősorban perverz állatok meg sziamizuk fognak írni. :)

2020. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Köszönöm a válaszokat. Jöhetnek még. Első. Mit nem értesz a kérdésen? Magyarul van pedig. Nőkhöz lányokhoz szólt a kérdés de írhatnak pasik is tehát hogy nem tartjátok e unalmasnak sablonosnak (gondolom tudod mit jelent az a szó) erőltetettnek, kiszámíthatónak a mai ismerkedést neten amit a pasik művelnek.
2020. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Köszönöm kedves 7es. Nyilván mindenki ezt más szemszögből nézi. Válaszolok én is arra most amit te írtál. Azt írod, hogy, hogy akivel eljutsz odáig hogy találkozz, hát ezaz. De pont ez a lényege hogy nyilván akivel eljutsz azzal azért jutsz el a taliig mert ő az 1000 ből az egy, aki nem unalmas, és szórakoztató legalább. Ez tiszta sor. A probléma az hogy pl én nem érzek késztetést arra hogy talalkozzak velük. Mivel unalmasak. De tovább megyek nyilván nem vagyok szűz, ezért nekem is volt talim netről. De tudod hogy? Elárulom. Vele akivel voltam honfoglalón a játékba "ismerkedtünk" meg. Jajj ez a szó Leirni is rosz. Az a lényege a mondandómnak amit átakarok adni, hogy spontán jött, elkezdtünk a honfoglalásról beszélni, és tudod mi a lényege? Az hogy NEM ERŐLTETETT VOLT (Jajj akarok gyorsan egy társat csak hogy legyen valakim) ilyenről szó se volt. Nem egy SABLON ismerkedési forma amit minden nőnek bemásol. Unalmas se volt nevemet és ilyesmit csak másnap kérdezte meg. Ez tudod mit jelent? Azt hogy annyira elmélyültünk a beszélgetésbe hogy nem volt szükség az első nap megkérdeznie pl hogy mit tanulok mit dolgozok stb. És nem volt kiszámítható
2020. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!