Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van aki ebben a helyzetben is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki ebben a helyzetben is elmegy randizni?

Figyelt kérdés
A tilalmak ellenére is...
2020. ápr. 18. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van.
2020. ápr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1-es: Ismersz ilyen embert? Fontosabb neki a kapcsolat lehetősége, mint az egészsége?
2020. ápr. 18. 17:22
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Ha mondjuk ket 30as egyedul lakik es dolgozniuk igy is ugy is kell menni akkor azt mondom miert ne, feloeg ha megoldjak h keruljek a tomegkozlekedest.
2020. ápr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én még olyat is ismerek aki egy ivós házibuliba van. Lesz e ott nő, biztosan.
2020. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Engem aztán nem érdekelne, ha én menni akarok valahová akkor megyek.

Tuti hogy elmennék tehát bármilyen randira is, ha lenne nő akit elhívhatnék persze

De odáig eljutni is művêszet, én pedig sosem voltam egy művészlélek

27/F

2020. ápr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Aki eddig sem tudott összeszedni senkit, az ezután sem fog! Főleg ennyi ésszel...
2020. ápr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Biztos, hogy van.

Nyilván azok, akik könnyen ismerkednek, és nem szoktak kényszeregyedülállók hosszú ideig, könnyebben "kibírják", hogy ne. De akiknek sok-sok idő után végre jön egy jó(nak tűnő) lehetőség, azok nem fogják a korona miatt eldobni, hogy utána megint várhassanak ki tudja, meddig. Tuti, hogy én is mennék, ha most sodródott volna az utamba, akire már olyan rég várok.

2020. ápr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen csak nem étterembe
2020. ápr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak, akik most is randiznak.

Abba is bele kell gondolni, hogy még jó pár hónapig jelen lesz a vírus... Ha feloldják a korlátozásokat, vagy enyhítik őket, attól még nem tűnik el, sőt.

Szerintem akik egyedül laknak és nem veszélyeztetnek senkit, csinálják, ha akarják. Aki idő szülővel/nagyszülővel/beteg emberrel él együtt, ott már felelőtlenségnek gondolom.

Nekem is van egy fiú, akivel egy hónapja beszélgetek, és nagyon nagyon jó lenne már összehizni egy találkozót:(

2020. máj. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen! Nem is értem azokat se akik , 1-2hónapig nem találkoznak a párjukkal. Lehet maszkban is randizni aztán ha adódik a csók le lehet húzni mint szexnél a bugyit.
2020. máj. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!