Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Robogóval is lehet csajozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Robogóval is lehet csajozni sikerrel?

Figyelt kérdés

Bringás srácok nem túl népszerűek általában, egy motoros srác pedig nyilván vonzóbbnak tűnik, viszont ha csak robogóval megy egy srác az lehet népszerű?

Mert mondjuk felültetni robogóra sem érdemes nőt, nem is szabályos ugye



2020. ápr. 18. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom.

Az én barátom olasz és itt elég népszerű a robogózás, engem is nem egyszer elvitt egy körre.

Viszont aki egy tárggyal próbál csajozni, az már önmagában szánalmas.

2020. ápr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A személyiségeddel kellene csajozni...
2020. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én busszal járok, szóval remélem nem szükséges egy robogó hozzá.
2020. ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Amúgy annyit még hogy ne értsétek úgy hogy azt használva csajozni, hanem egyszerűen arra vagyok kíváncsi hogy ez vonzó-e vagy sem?

Tehát csak ez a kérdés akkor: Vonzó-e???

2020. ápr. 18. 18:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy robogó önmagában nem vonz, és nem taszít. A rajta ülő ember ellenben...

Egyébként csak emiatt vennél robogót? Vagy ezzel próbálkoznál be azoknál a lányoknál is, akiknek nem tudod a véleményét?

2020. ápr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is egy Yamaha Tmax vagy egy BMW C650 is robogónak számít, és vidáman elvannak utassal is, de nem kell ilyen messzire menni, bármelyik 125-össel már szabályosan szállíthatsz utast (az már kérdés, hogy nem erre találták ki őket).

Másrészt pedig igen, lehet. Ahogy nélküle is. De ha arra számítasz, hogy egy bármilyen motor csajmágnesként működik, akkor megkíméllek a csalódástól, illetve attól, hogy feleslegesen költs egy robogóra. Ha enélkül nem megy, ezzel se fog menni. Katalizátorként talán működhet a dolog, de kötve hiszem, hogy ha alapvetően nem vagy szimpatikus egy nőnek, akkor egyből megváltozik a véleménye, amint meglát téged leszállni egy bármilyen motorról.

2020. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Jah egy SRV850-el vagy egy NC750D-vel biztos lehet csajozni, inkább ott van a probléma, hogy valakinek miért ez kell hozzá :D
2020. ápr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még egy [csúcsmodern autó, típust gondold hozzá] sem vonzó. A pasi az egyetlen fontos tényező.
2020. ápr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!