Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők nagy részénél sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nagy részénél sikeres férfiak, Ti hogy látjátok, mi kell a nőknek?

Figyelt kérdés
Ugye itt nap mint nap olvasni a sikertelen férfiaktól, hogy őszerintük mi kell a nőknek, de most a sikeres férfiak véleménye érdekel. Szerintetek mitől vagytok sikeresek a nőknél, mit szoktak nektek mondani a nők, miért bírnak titeket?

2020. ápr. 19. 10:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
14%

Férfiként írok.

Osztom amit a nők írtak. Kell egyfajta kisugárzás , magabiztosság, jó duma.

Ezután jön csak a külső, de sokszor mire ez szóba is jönne , már a hölgy megkedvelte a férfit.

Nekem nincs jó dumám, azt hiszem a kisugárzásom sem olyan mint amit a legtöbb nő keres(nyugodt vagyok), ezért nekem nincs is sikerem. Viszont van több, jó dumájú, nem túlságosan jóképű férfi ismerősöm, akik bármikor képesek becsajozni. Akár tetszik ez nektek akár nem, ez így van.

Ja még mielőtt a pénzt említené valaki...az sem kell ahoz hogy valaki vonzó legyen. (Persze mindig vannak nők akiket ez vonz, de gondolom ilyennel senki sem szertne együttlenni)

2020. ápr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
74%

"Akár tetszik ez nektek akár nem, ez így van."

Itt az a helyzet, hogy azok a férfi ismerőseid NEKED nem tetszenek. Ettől még a nőknek bejönnek külsőre. Kétlem, hogy úgy mesélik el a barátnőiknek, hogy tegnap befűzött a Béla. Tudod, az a Béla, amelyik nem néz ki jól.

2020. ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Dehogy van.... 😂
2020. ápr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem akartam ehhez a kérdéshez szólni, mert nem nekem szól, hanem a férfiaknak, uh elnézést, de valamit elfelejtettetek, pedig nagyon fontosnak tartom. Azok a férfiak, akik nagyon sikeresek csajozásban, szinte mindannyian jó emberismerők. Hamar rájönnek, hogy milyen típusú a kiszemelt, meddig mehetnek el, melyik oldalukat mutassák meg. Ezért van, hogy sokszor egy nem igazán jóképű férfi is rengeteg nőt megkap.
2020. ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
90%

Közel sem vagyok sikeres a nők nagy részénél de nem panaszkodhatom. Szerintem egy normális nőnek három dolog kell:


1) Fizikai vonzalom, anélkül max barátság lesz


2) Egy PARTNER aki támogatja, meghallgatja, lelkitársa, megoszthatja vele az élet problémáit, órákig beszélgethetnek, közös humor, stb.


3) Egy FÉRFI aki érezteti vele hogy szexi, nőből van, izgalmat csempész az életébe


A jófiúk ott rontják el, hogy csak 2-es pontot nyújtják, a bunkók meg ott hogy 3-ast, de mivel lelkizni a barátnőkkel is lehet, ezért választ sok nő bunkót mert az legalább eleinte férfiasnak tűnik. Az egyensúlyt kell megtalálni a két beállítottság közt valamint elfogadni azt hogy nem tetszhet az ember mindenkinek.


A nőknél való sikeresség sok szempontból fejleszthető. Pl ha valaki megtanulja a női jeleket. Átlag ffi ezekre alig fogékony, odamegy 10 nőhöz, összejön 1. De aki ezekre odafigyel alapból csak oylanokbál fog próbálkozni akik jeleket adnak és mondjuk 2-ből összejön 1. Máris siekresebbnek tűnik pedig lehet hogy ugyanúgy lerázta volna még 8 nő, csak azokhoz oda se ment.



A kisugárzás pedig létezik. Csak nem egy misztikus energiamező, hanem egyszerű, nagyrészt tudattalan nonverbális és verbális kommunikáció. Jó kisugárzása jellemzően a magabiztos, sikeres embereknek van, és ők többet mosolyognak, nyitottabb a testbeszédük, jobban tartják a szemkontaktust, könnyebben teremtenek kapcsolatot, jobban kommunikálnak és ezek összességét érzékeljük kisugárzásként.

2020. ápr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
87%

"Holdudvarhatás. Ez azért van mert külsőleg bejön a pasi."

Ahogy írták, ez tényleg nincs így. Nem egyszer volt már olyan, hogy ismertem egy férfit látásból, de külsőre fel se tűnt. Majd valami kapcsán beszélgettünk és vonzó lett.

Nőként írom, nekem nagyon számít, hogy milyen a viselkedése, hogyan gondolkodik, miket mond, mennyire intelligens és hogy legyen közös érdeklődésünk. Szubjektív, hogy kinek mi jön be. Nekem nagyon pozitív, ha valamiben más, mint az átlag és tud inspirálni azzal, amit mond, ahogy gondolkodik vagy azzal, amit csinál.

2020. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

#26

Így lesz kapcsolatuk az átlag pasiknak. Nem arról van szó, hogy ne működne az, hogy a személyisége nyűgöz le egy férfiban, de ők nem a “nők nagy részénél sikeres férfiak”.

Ahhoz az kell, hogy az első benyomás is ütős legyen, mikor még egy szót sem szólt.

2020. ápr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
57%

Szintén férfiként írok.


Jó külső!!! Ez a legfőbb dolog ami miatt sikered lesz a nőknél...


Hosszútávú kapcsolatnál nyilván már közrejátszik, a személyiség is, habár ha jól nézel ki, akkor gyakorlatilag barmit elnéznek neked...Tapasztalat...


Egyébként meg a külsőd teljes mértékben meghatározza az életedet, nem csak az ellenkező nemmel való kapcsolatodat.


Szép napot!

2020. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
68%
Férfiként ez jó kérdés. Tényleg a külső vonzalom és a hasonló értékrend lehet a kulcs. De azért a hasonló érdeklődési kör dolog is sántít, hisz ha általánosítani akarunk (van rengeteg kivétel de csak elnagyoltan próbáljuk meg), akkor a legtöbb férfi szereti a focit, a horgászatot, meg mondjuk hobbiként a barkácsolást. Namármost, melyik nőnek az érdeklődési köre horgászat, foci, barkácsolás? Vannak páran, de ugye, hogy nem sokan!? A közös érdeklődés is innentől mellébeszélésnek tekinthető.
2020. ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
31%
Noha velem a külcsínt illetően nem bánt szűkmarkúan a sors, meggyőződésem, hogy a sikereimet javarészt annak köszönhetem, hogy tudok ezt-azt a női lélekről és gondolkodásmódról.
2020. ápr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!