Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem gondoltatok még arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gondoltatok még arra, hogy egy önmagát jól tartó, jómódú,40 éves pasinak azért lehet nehéz a társkeresés, mert 30 felett már kevésbé néznek ki jól a nők?

Figyelt kérdés

30 felett csak a sztárok néznek ki jól, akiknek van pénze plasztikai műtétekre, profi fodrászra, divatos ruhára, stb. Na meg az a kevés nő, aki jó géneket örökölt, és nem hízik, fiatalos az arca még idősebb korában is.


Az átlag nő már a 20-as évei végen elkezd asszonyosodni. Arcra is idősebb, mennek fel a kilók, stb.


Egyáltalán nem biztos tehát, hogy egy középkorú pasi, aki választhat a nők közt, azért van együtt 22-23 éves nőkkel, mert rájuk bukik. Lehet, egy 30 körülit akarna, csak nem jó a felhozatal.


2020. ápr. 19. 12:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
77%

#20

Nyugi, a kérdezőnek csafk kapuzárási pánikja van most hogy 4-gyel kezdődik a gyertya a torta tetején. 😂

2020. ápr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
83%
Hmmm... Figyu, én most 29 éves szottyosodó korba lépő nőként azt mondom neked, hogy valóban a 35-45 közötti férfiak között látom a legszimpatikusabbakat. Ami nem azt jelenti, hogy minden ilyen korú férfi tetszik nekem, és nem is azt jelenti, hogy 20-22 évesen is ez a korosztály volt a zsánerem. Amikor annyi idős voltam, azt sem tudtam eldönteni, hogy letegezzek-e egy 40 éves férfit, mert öregek voltak a szememben. 15 évesen ugyanígy öregnek tartottam a 25-30 éveseket. Arra meg nem is akarok már kitérni, hogy a férfi mekkora hibát követ el azzal, ha csupán a külsőségek alapján választ társat. Külön sajnálom azokat, akik szerint a szépség az egyetlen értéke a nőnek. Ti azt hiszitek, hogy ezzel a nőket bántjátok, pedig saját magatok ellenségei vagytok.
2020. ápr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Noblesse Oblige ***** válasza:
74%
Akkor az a 40-es pasi nagyon belterjes országrészben êlhet, mert szerintem a mai társadalomban, pont hogy egyre nehezebb kisilabizálni az ember korát.
2020. ápr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
40%

23: Élőben egyáltalán nem nehéz eltalálni egy ember korát, persze minél idősebb, annál nagyobb a szórás. De a 20-50 éveseket 2-3 éves biztonsággal be lehet lőni.

Képek alapján már más a helyzet, de azok nem is érdekesek ilyen szempontból.

2020. ápr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
50%
A nők nagy része 30-55, esetleg 60-ig igenis jól néznek ki.
2020. ápr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
69%
Pont ezt szoktam kérdezni, mikor a férfiak jönnek azzal, hogy csak a férfiak 20%-a érdekli a nőket: nem gondolják, hogy azért, mert csak a 20% néz ki értékelhetően?
2020. ápr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
22%
A két utolsó nem tudom melyik bolygón él! Ritka aki 30 felett kinéz valahogy. A pasik meg csak igazán ekkorra érnek be.
2020. ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
79%
nekem nincs gondom az asszonyos típussal, inkább mint a kislányos típus. ha csinos és igényes, akkor nem számít az pár kiló felesleg, persze itt most nem a teljesen elhízott nőkre gondolok. én speciel imádom a nagy melleket, kerek popsit, úgyhogy én nem értek veled egyet.
2020. ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
68%

"A pasik meg csak igazán ekkorra érnek be."


Máshogy látjuk a világot, neked lehet, hogy tetszenek a 30 feletti pasik, más attól még láthatja, mennyire lepukkantak.

2020. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!