Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ez szerintetek többségébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ez szerintetek többségében igaz vagy nem igaz?

Figyelt kérdés
Hosszú lett de ki kell fejtenem magam kérlek olvassátok el mert fontos! Kérlek ne szélsőségekben gondolkozzatok, tehát nem csak nagyon bunkó és kedves létezik, hanem átmenetek is. Mondok 2 példát. Odamegy hozzátok egy pasi aki úgy társalog veletek ami olyan vonzó de maga a pasi nem jön be annyira. Illetve van egy másik aki bejön nektek de nem a legnormálisabban kommunikál, de nem az a direkt vadbarom, bunkó pasas csak úgymond önmagát adja és nem is akar bunkó lenni de talán kicsit az de nem direkt, viszont ő bejön. Akkor inkább kellene sok nőnek az a férfi aki kevésbé beszél szimpatikusan de jobban bejön külsőre? És még azért egyszer leírom, hogy nem direkt bunkó csak az ő stílusa nem az a tipikus normális hanem egy kicsit arrogánsabb de amúgy nem direkt az hanem alapból ilyen és akarna is veletek lenni és be is jönne külsőre. Nem annyira foglalkozik azzal, hogy mi a legnormálisabb inkább magát adja de semmiképpen se olyan nagyon idióta csak sajátos kicsit és nem a jobb értelemben. Mellé rendes pasi csak kevésbé látszik rajta beszédkor.

#párkapcsolat #Randizás Társkeresési Problémák
2020. ápr. 19. 23:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyik se, vagy akár mindkettő lehet. :))

Kicsit jobban kifejtve: ha csak úgy odajön ismerkedni, biztos, hogy lerázom. Olyannal ismerkedem párkapcsolat céljából, akit már egy ideje azért ismerek valahonnan. Ha pedig valamennyire már megismertem, akkor tudom, hogy másokkal hogy viselkedik, a "bunkósága" mennyire súlyos, illetve mennyire zavarna.

Aki meg kedves és jól társalog, az is relatív. Nekem nincs ideálom. Sőt, általában beszélgetés közben érzem, hogy ki jön be és ki nem. Tehát, ha van bennünk közös, jó társaság, meg nagyon szimpatikus, akkor tetszett úgy is, hogy pl. első ránézésre nem tűnne fel. Ha nagyon csúnya vagy ápolatlan akkor persze nem tetszene később sem.

2020. ápr. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nemn feltétlenül az utcán szólít le akárhol ismerkedhetsz akár lehet, hogy régebb óta ismered de valamiért közelebb kerültetek akármi lehet. De nem olyan igazi bunkó paraszt hanem egy kicsit tehát nem egy igazi bunkóra kell gondolni hanem nem az ami nektek olyan igazán bejön de nem is olyan rossz. Lehet, hogy én értettem félre de ti direkt olyanra gondoltatok aki ténylegesen direkt bunkó de itt arról van szó, hogy kicsit olyan a stílusa de az sem direkt. Lehet, hogy én értettem kicsit félre.
2020. ápr. 20. 15:55
 13/13 anonim ***** válasza:

"tehát nem egy igazi bunkóra kell gondolni hanem nem az ami nektek olyan igazán bejön de nem is olyan rossz"


Olyan nálam nincs. Én történetesen az a fajta vagyok, aki a csipkelődést is utálom, tehát nálam nincsen "kicsit, de azért bejön" típusú bunkóság, csak simán bunkóság van, ami meg összességében bukó bármely próbálkozó esetében.

2020. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!