Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Történt már valakivel ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már valakivel ilyen?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy Tinderen valakit balra húztatok, vagy társkeresőn láttátok, de nem érdekelt különösebben, utána viszont személyesen is találkoztatok vele valamilyen véletlen folytán, pl. buliban, vagy kiderült, hogy ugyanarra az egyetemre jártok, és ezek után már kialakult valami?

2020. ápr. 20. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
nyilván. A tinder távolságfüggő és bőven lehet, ha 10 km-re állítod a sugarat, akkor személyesen is tudtok véletlenül találkozni. Sokkal jobb a személyes kontakt, mint egy app.
2020. ápr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem jártam még így, pedig a Badoon van szembe jöttek funkció és elméletben összefutottam már pár emberrel - gyakorlatban meg fel se ismertem őket, ami mondjuk érthető, nem is erre figyeltem, intéztem a dolgaimat.


Bár aki vissza se írt/eltűnt beszélgetés közben azzal ugyanazt csinálnám mint ő az appon: néznék rá szótlanul. Ha megkérdezné mi bajom, azt mondanám, "ja bocs, elfelejtettem válaszolni".

2020. ápr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer matcheltem Tinderen egy 30 körüli pasival, de aztán nem írtam neki meg semmi, igazából második ránézésre már nem tetszett. Rá egy pár hétre kiderült, hogy ő az egyik oktatóm egyetemen😀 De élőben már még annyira sem tetszett, alacsony is volt, meg bolondos “hülyegyerek” stílusú. Hogy ő felismert-e, azt nem tudom, csak egy félévig tanított és nem volt sok interakció köztünk. Kínos lett volna, ha randiztunk is volna előtte, szerencse, hogy nem írtam vissza.
2020. ápr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!