Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy pasi ilyen antiszociális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi ilyen antiszociális hogy lehet?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy ő "nem fog beállni a sorba és nem lesz az n+1-ik sorozat gyártott férfi, aki tökéletes séróval, kigyúrva, legújabb divat szerint öltözve, menő órával, menő diplomával és kocsival vereti csak azért hogy legyen barátnője."


Jól van mondom akkor legyél csöves úgy biztos lesz barátnőd.



2020. ápr. 21. 16:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
55%
Hogy jön ide, az, hogy antiszociális, meg csöves? Nő vagyok, de nekem szimpatikus a hozzáállása.
2020. ápr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
47%

"Ez az általános hozzáállása a nőknek a témához." Ja amíg ti a nők alatt instamodelleket értitek. A szerény, átlagos lányokat észre sem veszitek.

A kérdező meg egyértelműen férfi, pozitív visszajelzést várt, és egy kis nőekézést...annyi ilyen kamu kérdés van, nem érzitek gáznak??

2020. ápr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
28%

Ja és akiről beszél az első mondatokban az ő maga...

akart egy kis buksisimit.

2020. ápr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
29%
Ha minden férfi így gondolná,akkor mire vinnék a nők az életben? Hmm,jó kérdés.F/44
2020. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
54%
49% Ezt a kérdést valamelyik haverod írta ki. Te meg habzó szájjal hergeled magad "hááá a nők így gondolkoznak". Nevetséges. Hiába írnak mást IGAZI nők az oldalon, azt meg lehazugozzátok és folytatjátok tovább egymás hergelését ilyen kitalált marhaságokkal.
2020. ápr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
42%
Én is kiírok egy ilyen kérdést férfinak kiadva magam, aztán majd hordozom körbe mint véres kardot, hogy minden férfi ilyen. Brávó.
2020. ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
52%

"Ja amíg ti a nők alatt instamodelleket értitek. A szerény, átlagos lányokat észre sem veszitek."


Hagyjuk már, a nők ízlése uniformizált, akikről te beszélsz is ugyanarra a típusra nedvesednek.


Tisztelet a kivételnek, bár kivétel erősíti a szabályt.


#16: Nem értem miről beszélsz. Senkivel nem ápolok bensőséges kapcsolatot innen.

2020. ápr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos ezen az oldalon azokat a kérdéseket is sokszor férfiak teszik fel akik nőnek állítják magukat, és a válaszolók közül a nők is többnyire férfiak.


Amúgy hasznos dolog bármilyen problémánál akár más oldalakon is ha segítséget szeretnél kérni vagy választ , és odaírod , hogy "20...30../N " sokkal több választ fogsz kapni és sokkal hamarabb.


Teljesen más témában más oldalon szerettem volna megtudni valamit a kutyát sem érdekelte, de amint odaírtam, hogy 25/N....egyből jöttek a segítő emberek :)

2020. ápr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
43%
32% Na megérkezett a negyvenes mamahoteles, aki egy nőnek sem kell.
2020. ápr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
55%
Persze, még edzünk is, diploma is legyen, meg minden, csak hogy megfeleljünk a nőknek, aztán a legtöbbjük egy tányér levest nem ér. Max.ami a lábuk között van, de ahhoz hozzájutok egy 20 ezresért, a találkát meg egy telefon hívás előzi meg mindössze. Aztán le van tudva a szükséglet, semmi nyalizás, meg teperés.
2020. ápr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!